Alegeri pentru Consiliul Facultatii de Fizica 2021 (actualizare)

Calendar alegeri consiliu octombrie 2021

1. Depunerea declaraţiilor de candidatură pentru ocuparea unui loc vacant în Consiliul Facultăţii de Fizică 6–7 octombrie 2021
2. Afişarea listelor electorale şi a listelor cuprinzând candidaţii 8 octombrie 2021
3. Depunerea eventualelor contestaţii cu privire la listele electorale 11 octombrie 2021
4. Afişarea listelor electorale finale 12 octombrie 2021
5. Adunarea Generală a Facultăţii de Fizică 13 octombrie 2021
6. Depunerea eventualelor contestaţii 15 octombrie 2021
7. Soluţionarea eventualelor contestaţii 18 octombrie 2021
8. Validarea alegerilor parţiale în şedinţa de Senat Senat octombrie 2021

Comisia electorala este constituita din lect. dr. Radu Apetrei, lect. dr. Leontin Padurariu si stud. Bianca Pintea (anul II master).

Adunarea generala a Facultatii in vederea alegerilor pentru Consiliul Facultatii de Fizica din ziua de 13 octombrie va avea loc online. Sunteti rugati sa va conectati pe platforma Webex folosind urmatorul link:

Intalnirea va avea loc la ora 17:00.

Cei care doresc sa candideze sunt rugati sa isi depuna declaratiile de candidatura, conform calendarului, in zilele de 6-7 octombrie (miercuri, joi) direct la secretariat sau prin e-mail la adresa dnei secretar sef livia.ionescu@uaic.ro .

Formulare

Model de declaratie de candidatura format pdf pdf si format doc pdf

Liste de alegatori

Candidati: