Numele instituției: | Universitatea Alexandru Ioan Cuza din Iași, Facultatea de Fizică |
---|
Comentarii: | Atenție, în primele săptămâni vor fi efectuate modificări frecvente la orar !!! |
---|
Cuprins
FI-1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 | 09:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | 16:00 | 17:00 | 18:00 | 19:00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Luni | --- | --- | I Licenta Electricitate si magnetism - curs Dorin Cimpoesu Amf. IV-13 |
--- |
|
|
I Licenta Pedagogie I curs Camelia Onu Amf. Myller Matematica |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
Marti | --- | --- |
|
|
Sisteme de operare - curs Octavian Rusu Sala L1 |
|
|
I Licenta Limba engleza Curs - sapt. imp / Sem - gr. FM1 - sapt. para Andi Sasaiac Amf. IV-13 |
FI-1, F-1 Limba engleza Sem - gr. FI1 - sapt. imp / Sem - gr. F1 - sapt. para Andi Sasaiac Amf. IV-13 |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
Miercuri | Electricitate si magnetism - sem Leontin Padurariu Sala L1 |
Oscilatii si unde - sem Sebastian Popescu Amf. IV-13 |
I Licenta Oscilatii si unde - curs Sebastian Popescu Amf. IV-13 |
--- | --- | --- | I Licenta Pedagogie I sem. Letitia Durnea Sala L1 |
I Licenta Pedagogie I - sem // Educatie fizica Letitia Durnea, Nicoleta Tiba Sala L1 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
Joi | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | I Licenta Tutoriat Sebastian Popescu Sala L1 |
|||||||||||||||||||||||||||||||||
Vineri | I Licenta Algebră și elemente de geometrie - curs Răzvan Lițcanu Amf. IV-13 |
Algebră și elemente de geometrie - sem Răzvan Lițcanu Amf. IV-13 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
Sâmbătă | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
Duminică | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
Orar generat cu FET 6.5.7 la 18.03.2024 11:02 |
FM-1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 | 09:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | 16:00 | 17:00 | 18:00 | 19:00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Luni | Electricitate si magnetism - sem Leontin Padurariu Amf. IV-13 |
I Licenta Electricitate si magnetism - curs Dorin Cimpoesu Amf. IV-13 |
--- | --- | --- | I Licenta Pedagogie I curs Camelia Onu Amf. Myller Matematica |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Marti |
|
|
FM-1, F-1 Limbaje de programare - curs Laurentiu Stoleriu Sala L1 |
|
|
|
|
I Licenta Limba engleza Curs - sapt. imp / Sem - gr. FM1 - sapt. para Andi Sasaiac Amf. IV-13 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
Miercuri | --- | --- | --- | I Licenta Oscilatii si unde - curs Sebastian Popescu Amf. IV-13 |
--- | --- | --- | I Licenta Pedagogie I sem. Letitia Durnea Sala L1 |
I Licenta Pedagogie I - sem // Educatie fizica Letitia Durnea, Nicoleta Tiba Sala L1 |
Educaţie fizică Nicoleta Tiba |
--- | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Joi |
|
|
|
|
--- | Oscilatii si unde - sem Sebastian Popescu Amf. IV-13 |
Algebră și elemente de geometrie - sem Andrei Cuzub Amf. IV-13 |
--- | --- | I Licenta Tutoriat Sebastian Popescu Sala L1 |
||||||||||||||||||||||||||||||||||
Vineri | I Licenta Algebră și elemente de geometrie - curs Răzvan Lițcanu Amf. IV-13 |
--- | --- | --- | --- |
|
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Sâmbătă | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
Duminică | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
Orar generat cu FET 6.5.7 la 18.03.2024 11:02 |
F-1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 | 09:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | 16:00 | 17:00 | 18:00 | 19:00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Luni | --- | --- | I Licenta Electricitate si magnetism - curs Dorin Cimpoesu Amf. IV-13 |
--- | --- | --- | I Licenta Pedagogie I curs Camelia Onu Amf. Myller Matematica |
--- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
Marti |
|
|
FM-1, F-1 Limbaje de programare - curs Laurentiu Stoleriu Sala L1 |
|
|
|
|
I Licenta Limba engleza Curs - sapt. imp / Sem - gr. FM1 - sapt. para Andi Sasaiac Amf. IV-13 |
FI-1, F-1 Limba engleza Sem - gr. FI1 - sapt. imp / Sem - gr. F1 - sapt. para Andi Sasaiac Amf. IV-13 |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
Miercuri | --- | --- | --- | I Licenta Oscilatii si unde - curs Sebastian Popescu Amf. IV-13 |
Oscilatii si unde - sem Sebastian Popescu Amf. IV-13 |
Electricitate si magnetism - sem Leontin Padurariu Sala L1 |
I Licenta Pedagogie I sem. Letitia Durnea Sala L1 |
I Licenta Pedagogie I - sem // Educatie fizica Letitia Durnea, Nicoleta Tiba Sala L1 |
--- | Educaţie fizică Nicoleta Tiba |
||||||||||||||||||||||||||||||||||
Joi |
|
|
|
|
|
|
--- | --- | Algebră și elemente de geometrie - sem Andrei Cuzub Amf. IV-13 |
I Licenta Tutoriat Sebastian Popescu Sala L1 |
||||||||||||||||||||||||||||||||||
Vineri | I Licenta Algebră și elemente de geometrie - curs Răzvan Lițcanu Amf. IV-13 |
--- | --- | --- | --- |
|
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Sâmbătă | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
Duminică | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
Orar generat cu FET 6.5.7 la 18.03.2024 11:02 |
FI-2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 | 09:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | 16:00 | 17:00 | 18:00 | 19:00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Luni | --- | --- | Electrodinamica si teoria relativitatii - sem Daniel Radu Sala L1 |
--- | II Licenta Electrodinamica si teoria relativitatii - curs Daniel Radu Sala L1 |
Electronica - sem Ovidiu Avadanei Amf. IV-13 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Marti | --- | II Licenta Electronica - curs Paul Gasner Amf. IV-13 |
--- | II Licenta Mecanica cuantica - curs Aura Dariescu Amf. IV-13 |
II Licenta Didactica fizicii - curs Laura Anita Sala L1 |
II Licenta Didactica fizicii - sem Laura Anita Sala L1 |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Miercuri | --- | --- |
|
|
|
|
FI-2, F-3 Retele de calculatoare si administrare - curs Octavian Rusu Amf. IV-13 |
II Licenta Limba engleza Curs - sapt. imp / Sem - gr. FI-2 - sapt. para Andi Sasaiac Amf. IV-13 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
Joi | --- | II Licenta Fizica atomului si moleculei-curs Ionut Topala, Gabriela Borcia Amf. IV-13 |
--- | --- |
|
|
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
Vineri | Fizica atomului si molecului-sem Gabriela Borcia Sala L1 |
Mecanica cuantica - sem Aura Dariescu Sala L1 |
Educație fizică Nicoleta Tiba |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
Sâmbătă | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
Duminică | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
Orar generat cu FET 6.5.7 la 18.03.2024 11:02 |
F-2 | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 | 09:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | 16:00 | 17:00 | 18:00 | 19:00 | |
Luni | --- | --- | --- | --- | --- | II Licenta Electrodinamica si teoria relativitatii - curs Daniel Radu Sala L1 |
F-2, FM-2 Electrodinamica si teoria relativitatii - sem Daniel Radu Sala L1 |
F-2, FM-2 Electronica - sem Ovidiu Avadanei Amf. IV-13 |
||||
Marti | --- | II Licenta Electronica - curs Paul Gasner Amf. IV-13 |
--- | II Licenta Mecanica cuantica - curs Aura Dariescu Amf. IV-13 |
II Licenta Didactica fizicii - curs Laura Anita Sala L1 |
II Licenta Didactica fizicii - sem Laura Anita Sala L1 |
||||||
Miercuri | --- | --- | F-21 Fizica atomului si molecului-lab Ionut Topala Lab FAM |
F-2, FM-2 Fizica atomului si molecului-sem Ionut Topala Sala L1 |
--- | --- | II Licenta Limba engleza Curs - sapt. imp / Sem - gr. FI-2 - sapt. para Andi Sasaiac Amf. IV-13 |
F-2, FM-2 Limba engleza Sem - gr. F-2 & FM-2 - sapt. imp Andi Sasaiac Amf. IV-13 |
||||
Joi | --- | II Licenta Fizica atomului si moleculei-curs Ionut Topala, Gabriela Borcia Amf. IV-13 |
--- | --- | F-21 Electronica - lab Ovidiu Avadanei Lab DCE |
--- | --- | --- | --- | |||
Vineri | --- | --- | --- | F-2, FM-2 Educație fizică Nicoleta Tiba |
F-2, FM-2 Mecanica cuantica - sem Aura Dariescu Sala L1 |
Fizica si tehnica vidului - curs Lucel Sirghi Lab Plasma |
Fizica si tehnica vidului - lab Lucel Sirghi Lab Plasma |
--- | --- | |||
Sâmbătă | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
Duminică | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
Orar generat cu FET 6.5.7 la 18.03.2024 11:02 |
FM-2 | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 | 09:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | 16:00 | 17:00 | 18:00 | 19:00 | |
Luni | --- | --- | --- | --- | --- | II Licenta Electrodinamica si teoria relativitatii - curs Daniel Radu Sala L1 |
F-2, FM-2 Electrodinamica si teoria relativitatii - sem Daniel Radu Sala L1 |
F-2, FM-2 Electronica - sem Ovidiu Avadanei Amf. IV-13 |
||||
Marti | --- | II Licenta Electronica - curs Paul Gasner Amf. IV-13 |
--- | II Licenta Mecanica cuantica - curs Aura Dariescu Amf. IV-13 |
II Licenta Didactica fizicii - curs Laura Anita Sala L1 |
II Licenta Didactica fizicii - sem Laura Anita Sala L1 |
||||||
Miercuri | --- | --- | Biofizica generala - curs Tudor Luchian Sala L1 |
F-2, FM-2 Fizica atomului si molecului-sem Ionut Topala Sala L1 |
Biofizica generala - lab Tudor Luchian Lab Biofizica |
II Licenta Limba engleza Curs - sapt. imp / Sem - gr. FI-2 - sapt. para Andi Sasaiac Amf. IV-13 |
F-2, FM-2 Limba engleza Sem - gr. F-2 & FM-2 - sapt. imp Andi Sasaiac Amf. IV-13 |
|||||
Joi | --- | II Licenta Fizica atomului si moleculei-curs Ionut Topala, Gabriela Borcia Amf. IV-13 |
FM-21 Electronica - lab Ovidiu Avadanei Lab DCE |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
Vineri | --- | FM-21 Fizica atomului si molecului-lab Ionut Topala Lab FAM |
F-2, FM-2 Educație fizică Nicoleta Tiba |
F-2, FM-2 Mecanica cuantica - sem Aura Dariescu Sala L1 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
Sâmbătă | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
Duminică | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
Orar generat cu FET 6.5.7 la 18.03.2024 11:02 |
F-3 | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 | 09:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | 16:00 | 17:00 | 18:00 | 19:00 | |
Luni | III Licenta Practica pedagogica Scoala |
--- | --- | F-3, III Licenta - B Conversia si stocarea energiei - curs Alina Chiper Lab Plasma |
F-3, III Licenta - B Conversia si stocarea energiei - lab Alina Chiper Lab Plasma |
F-3, FI-3, FM-3 Elemente de microscopie - curs Bogdanel Munteanu Lab Microscopie optica (et 1) |
||||||
Marti | --- | --- | Fizica si tehnologia materialelor compozite - curs Liliana Mitoseriu Lab Dielectrici |
Fizica si tehnologia materialelor compozite - lab Lavinia Curecheriu Lab Dielectrici |
--- | --- | Introducere în modelarea proceselor fizice - curs Petronel Postolache Lab Electricitate/Informatica |
Introducere în modelarea proceselor fizice - lab Petronel Postolache Lab Electricitate/Informatica |
||||
Miercuri | III Licenta Managementul clasei de elevi - sem (saptamana para) Gabriela Prisacariu Amf. IV-13 |
F-3, III Licenta - B Fizica nucleului si a particulelor elementare - lab Vlad-Alexandru Lukacs Lab Nucleara |
--- | FI-2, F-3 Retele de calculatoare si administrare - curs Octavian Rusu Amf. IV-13 |
--- | --- | III Licenta Managementul clasei de elevi - curs (saptamana para) Georgeta Diac Amf. Myller Matematica |
|||||
Joi | --- | III Licenta, III Licenta - B Fizica nucleului si a particulelor elementare - curs Catalin Borcia Sala L1 |
F-3, FI-3, III Licenta - B Fizica nucleului si a particulelor elementare - sem Cristian Stelea Sala L1 |
F-3, FI-3 Retele calc si admin - L // Trans inf fib optic - C Bogdanel Munteanu, Octavian Rusu Lab Optica |
--- | --- | --- | --- | ||||
Vineri | F-3, III Licenta - B Spectroscopie si laseri - lab Bogdanel Munteanu Lab Optica |
--- | --- | F-3, III Licenta - B Spectroscopie si laseri - curs Silviu Gurlui Lab Optica |
F-3, FI-3 Transmiterea informaţiei prin fibre optice - lab Bogdanel Munteanu Lab Optica |
--- | --- | F-3, FI-3 Elemente de microscopie - lab Bogdanel Munteanu Lab Microscopie optica (et 1) |
||||
Sâmbătă | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
Duminică | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
Orar generat cu FET 6.5.7 la 18.03.2024 11:02 |
FI-3 | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 | 09:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | 16:00 | 17:00 | 18:00 | 19:00 | |
Luni | III Licenta Practica pedagogica Scoala |
IoT & Citizen Science - curs Octavian Rusu Lab. Retele Calculatoare |
IoT & Citizen Science - lab Octavian Rusu Lab. Retele Calculatoare |
--- | --- | F-3, FI-3, FM-3 Elemente de microscopie - curs Bogdanel Munteanu Lab Microscopie optica (et 1) |
||||||
Marti | --- | --- | Sisteme de achiziții și procesare a datelor - curs Radu Tanasa Lab PDF |
Sisteme de achizitii si procesare a datelor - lab Radu Tanasa Lab PDF |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
Miercuri | III Licenta Managementul clasei de elevi - sem (saptamana para) Gabriela Prisacariu Amf. IV-13 |
Programarea calculatoarelor (C, C++) - curs Petronel Postolache Lab PDF |
Programarea calculatoarelor (C, C++) - lab Petronel Postolache Lab PDF |
--- | --- | --- | --- | III Licenta Managementul clasei de elevi - curs (saptamana para) Georgeta Diac Amf. Myller Matematica |
||||
Joi | --- | III Licenta, III Licenta - B Fizica nucleului si a particulelor elementare - curs Catalin Borcia Sala L1 |
F-3, FI-3, III Licenta - B Fizica nucleului si a particulelor elementare - sem Cristian Stelea Sala L1 |
F-3, FI-3 Retele calc si admin - L // Trans inf fib optic - C Bogdanel Munteanu, Octavian Rusu Lab Optica |
--- | --- | --- | --- | ||||
Vineri | --- | --- | --- | Fizica nucleului si a particulelor elementare - lab Vlad-Alexandru Lukacs Lab Nucleara |
F-3, FI-3 Transmiterea informaţiei prin fibre optice - lab Bogdanel Munteanu Lab Optica |
--- | --- | F-3, FI-3 Elemente de microscopie - lab Bogdanel Munteanu Lab Microscopie optica (et 1) |
||||
Sâmbătă | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
Duminică | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
Orar generat cu FET 6.5.7 la 18.03.2024 11:02 |
FM-3 | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 | 09:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | 16:00 | 17:00 | 18:00 | 19:00 | |
Luni | III Licenta Practica pedagogica Scoala |
Elemente de microscopie - lab Bogdanel Munteanu Lab Microscopie optica (et 1) |
--- | --- | --- | --- | F-3, FI-3, FM-3 Elemente de microscopie - curs Bogdanel Munteanu Lab Microscopie optica (et 1) |
|||||
Marti | Detetori,dozimetrie si radioprotectie-curs Dan Mihailescu Lab Nucleara |
Det,doz si radiopr-lab - sapt impar // Fiz nuc si part elem - sem - sapt para Dan Mihailescu Lab Nucleara |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
Miercuri | III Licenta Managementul clasei de elevi - sem (saptamana para) Gabriela Prisacariu Amf. IV-13 |
Elemente de fizica plasmei. Aplicatii biomedicale. - curs Claudiu Costin Lab Plasma |
Elemente de fizica plasmei. Aplicatii biomedicale. - lab Claudiu Costin Lab Plasma |
--- | --- | --- | --- | III Licenta Managementul clasei de elevi - curs (saptamana para) Georgeta Diac Amf. Myller Matematica |
||||
Joi | --- | III Licenta, III Licenta - B Fizica nucleului si a particulelor elementare - curs Catalin Borcia Sala L1 |
Fizica nucleului si a particulelor elementare - lab Vlad-Alexandru Lukacs Lab Nucleara |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||
Vineri | --- | --- | Tehnici de diagnoza si tratament cu ultrasunete - curs Bogdanel Munteanu Lab Spectroscopie et 1 |
Tehnici de diagnoza si tratament cu ultrasunete - lab Bogdanel Munteanu Lab Spectroscopie et 1 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
Sâmbătă | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
Duminică | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
Orar generat cu FET 6.5.7 la 18.03.2024 11:02 |
III Licenta - B Grup automat | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 | 09:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | 16:00 | 17:00 | 18:00 | 19:00 | |
Luni | --- | --- | --- | --- | --- | --- | F-3, III Licenta - B Conversia si stocarea energiei - curs Alina Chiper Lab Plasma |
F-3, III Licenta - B Conversia si stocarea energiei - lab Alina Chiper Lab Plasma |
--- | --- | ||
Marti | --- | --- | --- | --- | --- | --- | III Licenta - B Aplicatii tehnologice ale fizicii plasmei - curs Alina Chiper Lab Plasma |
III Licenta - B Aplicatii tehnologice ale fizicii plasmei - lab Alina Chiper Lab Plasma |
III Licenta - B Aplicatii tehnologice ale fizicii plasmei - proiect Alina Chiper Lab Plasma |
--- | ||
Miercuri | --- | --- | F-3, III Licenta - B Fizica nucleului si a particulelor elementare - lab Vlad-Alexandru Lukacs Lab Nucleara |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
Joi | --- | III Licenta, III Licenta - B Fizica nucleului si a particulelor elementare - curs Catalin Borcia Sala L1 |
F-3, FI-3, III Licenta - B Fizica nucleului si a particulelor elementare - sem Cristian Stelea Sala L1 |
III Licenta - B Metode pentru studiul structurii corpului solid - curs Liviu Leontie Lab Moleculara |
III Licenta - B Metode pentru studiul structurii corpului solid - lab Liviu Leontie Lab Moleculara |
--- | --- | |||||
Vineri | F-3, III Licenta - B Spectroscopie si laseri - lab Bogdanel Munteanu Lab Optica |
--- | --- | F-3, III Licenta - B Spectroscopie si laseri - curs Silviu Gurlui Lab Optica |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
Sâmbătă | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
Duminică | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
Orar generat cu FET 6.5.7 la 18.03.2024 11:02 |
I_Biofiz.Fiz.Med. | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 | 09:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | 16:00 | 17:00 | 18:00 | 19:00 | |
Luni | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
Marti | --- | --- | --- | --- | --- | --- | Radiobiologie clinica - curs Loredana Mereuta Lab Biofizica |
Radiobiologie clinica - lab Daniela Pricop Lab Radiobiologie si Bioelectricitate |
Neurotransmiţători și neurofarmaceutice - lab Isabela Budaca-Dragomir Lab Biofizica |
|||
Miercuri | --- | --- | --- | --- | --- | --- | Fizica imagisticii medicale cu radiații X și medicină nucleară - curs Dan Mihailescu, Catalin Borcia Lab Nucleara |
Fizica imagisticii medicale cu radiații X și medicină nucleară - lab Dan Mihailescu, Catalin Borcia Lab Nucleara |
--- | --- | ||
Joi | --- | --- | --- | --- | --- | --- | Neurotransmiţători și neurofarmaceutice - curs Tudor Luchian Sala L1 |
Imagistică prin rezonanță magnetică - curs Dan Dimitriu Lab Autoorganizare |
Imagistică prin rezonanță magnetică - lab Dan Dimitriu Lab Autoorganizare |
|||
Vineri | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
Sâmbătă | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
Duminică | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
Orar generat cu FET 6.5.7 la 18.03.2024 11:02 |
I_Fiz.Teh.Avansate | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 | 09:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | 16:00 | 17:00 | 18:00 | 19:00 | |
Luni | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | Fizica aplicata in industria auto-curs Valentin Pohoata, Laura Velicu, Leontin Padurariu Lab PDF |
Fizica aplicata in industria auto-lab Valentin Pohoata, Laura Velicu, Leontin Padurariu Lab PDF |
||
Marti | --- | --- | --- | --- | --- | --- | Tehnici de preparare si caracterizare a materialelor-lab Laura Velicu, Cristian Baban Lab Plasma parter |
Tehnici de preparare si caracterizare a materialelor-curs Laura Velicu, Cristian Baban Lab Moleculara |
--- | --- | ||
Miercuri | --- | --- | --- | --- | --- | --- | Fizica materialelor II (semiconductori) - curs Gabriela Borcia, Cristian Baban Lab FAM |
Fizica materialelor II (semiconductori) - lab Gabriela Borcia, Cristian Baban Lab FAM |
||||
Joi | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | Capitole speciale de fizică cuantică - curs Aura Dariescu Lab PDF |
Capitole speciale de fizică cuantică - sem Aura Dariescu Lab PDF |
||
Vineri | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
Sâmbătă | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
Duminică | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
Orar generat cu FET 6.5.7 la 18.03.2024 11:02 |
I_Kineto | ||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 | 09:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | 16:00 | 17:00 | 18:00 | 19:00 | |||||||||||||||||
Luni | --- | --- | --- | --- | --- | --- | Bioelectricitate. Aplicatii fundamentale si clinice - curs Loredana Mereuta Lab Biofizica |
|
|
|
|
|||||||||||||||||
Marti | --- | --- | --- | --- | --- | --- | I_Optometrie, I_Kineto Elemente de imagisitica medicala - curs Catalin Borcia, Cristin Constantin Sala L1 |
|
|
|
|
|||||||||||||||||
Miercuri | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
Joi | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | Metode actuale de tratament in terapia durerii - curs Elena Costescu Spital Parhon |
|
|
|||||||||||||||||
Vineri | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
|
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
Sâmbătă |
|
|
Metode fizice aplicate in recuperarea afectiunilor aparatului locomotor - curs Laura Ailioaie Ultramedical / Spitalul de Copii / Laser Clinic |
|
|
--- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
Duminică | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | ||||||||||||||||
Orar generat cu FET 6.5.7 la 18.03.2024 11:02 |
I_Optometrie | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 | 09:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | 16:00 | 17:00 | 18:00 | 19:00 | |
Luni | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | Imagistică prin rezonanță magnetică - curs Dan Dimitriu Lab Autoorganizare |
Imagistică prin rezonanță magnetică - lab Dan Dimitriu Lab Autoorganizare |
||
Marti | --- | --- | --- | --- | --- | --- | I_Optometrie, I_Kineto Elemente de imagisitica medicala - curs Catalin Borcia, Cristin Constantin Sala L1 |
I_Kineto_2, I_Optometrie Elemente de imagisitica medicala - lab Catalin Borcia Lab Nucleara |
--- | --- | ||
Miercuri | --- | --- | --- | --- | --- | --- | Aparatură medicală pentru optometrie - curs Catalin Agheorghiesei, Silviu Gurlui Lab Optica |
Aparatură medicală pentru optometrie - lab Catalin Agheorghiesei, Silviu Gurlui Lab Optica |
--- | --- | ||
Joi | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | Fundamente de anatomia ochiului si de optica fiziologica - curs Mihaela Moscu Spital Sf. Spiridon - Clinica de oftalmologie |
Fundamente de anatomia ochiului si de optica fiziologica - lab Mihaela Moscu Spital Sf. Spiridon - Clinica de oftalmologie |
--- | ||
Vineri | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | Proprietăți optice ale materialelor - curs Silviu Gurlui Lab Optica |
Proprietăți optice ale materialelor - lab Silviu Gurlui Lab Optica |
||
Sâmbătă | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
Duminică | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
Orar generat cu FET 6.5.7 la 18.03.2024 11:02 |
II_Fiz.Med.Aplicata | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 | 09:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | 16:00 | 17:00 | 18:00 | 19:00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Luni | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
Marti | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
Miercuri | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
|
|
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
Joi | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
|
|
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
Vineri | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
|
|
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
Sâmbătă | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
Duminică | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
Orar generat cu FET 6.5.7 la 18.03.2024 11:02 |
II_Fiz.Teh.Avansate | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 | 09:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | 16:00 | 17:00 | 18:00 | 19:00 | |
Luni | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
Marti | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
Miercuri | --- | --- | --- | --- | --- | --- | Practică Vlad-Alexandru Lukacs Lab Dielectrici |
--- | --- | |||
Joi | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | Practica de specialitate Vlad-Alexandru Lukacs Lab Dielectrici |
|||
Vineri | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
Sâmbătă | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
Duminică | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
Orar generat cu FET 6.5.7 la 18.03.2024 11:02 |
II_Kineto | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 | 09:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | 16:00 | 17:00 | 18:00 | 19:00 | |
Luni | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
Marti | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
Miercuri | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
Joi | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
Vineri | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | Practică lab. Elena Costescu Spital Parhon |
|||
Sâmbătă | --- | --- | Practica de specialitate lab. Constantin Ailioaie Laser Clinic |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
Duminică | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
Orar generat cu FET 6.5.7 la 18.03.2024 11:02 |
II_Optometrie | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 | 09:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | 16:00 | 17:00 | 18:00 | 19:00 | |
Luni | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | Practică lab. Silviu Gurlui Lab Optica |
|||
Marti | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | Practica de specialitate lab. Silviu Gurlui Lab Optica |
|||
Miercuri | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
Joi | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
Vineri | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
Sâmbătă | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
Duminică | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
Orar generat cu FET 6.5.7 la 18.03.2024 11:02 |