FI-1 | FM-1 | F-1 | FI-2 | F-2 | FM-2 | F-3 | FI-3 | FM-3 | III Licenta - B Grup automat | I_Biofiz.Fiz.Med. | I_Fiz.Teh.Avansate | I_Kineto | I_Optometrie | II_Fiz.Med.Aplicata | II_Fiz.Teh.Avansate | II_Kineto | II_Optometrie | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
L u n i |
08:00 | --- | Electricitate si magnetism - sem Leontin Padurariu Amf. IV-13 |
--- | --- | --- | --- | III Licenta Practica pedagogica Scoala |
III Licenta Practica pedagogica Scoala |
III Licenta Practica pedagogica Scoala |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
10:00 | I Licenta Electricitate si magnetism - curs Dorin Cimpoesu Amf. IV-13 |
I Licenta Electricitate si magnetism - curs Dorin Cimpoesu Amf. IV-13 |
I Licenta Electricitate si magnetism - curs Dorin Cimpoesu Amf. IV-13 |
Electrodinamica si teoria relativitatii - sem Daniel Radu Sala L1 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||
11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
12:00 | --- | --- | --- | --- | IoT & Citizen Science - curs Octavian Rusu Lab. Retele Calculatoare |
Elemente de microscopie - lab Bogdanel Munteanu Lab Microscopie optica (et 1) |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||
13:00 | --- | --- | --- | II Licenta Electrodinamica si teoria relativitatii - curs Daniel Radu Sala L1 |
II Licenta Electrodinamica si teoria relativitatii - curs Daniel Radu Sala L1 |
II Licenta Electrodinamica si teoria relativitatii - curs Daniel Radu Sala L1 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||
14:00 |
|
--- | --- | F-3, III Licenta - B Conversia si stocarea energiei - curs Alina Chiper Lab Plasma |
IoT & Citizen Science - lab Octavian Rusu Lab. Retele Calculatoare |
--- | F-3, III Licenta - B Conversia si stocarea energiei - curs Alina Chiper Lab Plasma |
--- | --- | Bioelectricitate. Aplicatii fundamentale si clinice - curs Loredana Mereuta Lab Biofizica |
--- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||
15:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
16:00 | I Licenta Pedagogie I curs Camelia Onu Amf. Myller Matematica |
I Licenta Pedagogie I curs Camelia Onu Amf. Myller Matematica |
I Licenta Pedagogie I curs Camelia Onu Amf. Myller Matematica |
Electronica - sem Ovidiu Avadanei Amf. IV-13 |
F-2, FM-2 Electrodinamica si teoria relativitatii - sem Daniel Radu Sala L1 |
F-2, FM-2 Electrodinamica si teoria relativitatii - sem Daniel Radu Sala L1 |
F-3, III Licenta - B Conversia si stocarea energiei - lab Alina Chiper Lab Plasma |
--- | --- | F-3, III Licenta - B Conversia si stocarea energiei - lab Alina Chiper Lab Plasma |
--- | Fizica aplicata in industria auto-curs Valentin Pohoata, Laura Velicu, Leontin Padurariu Lab PDF |
|
Imagistică prin rezonanță magnetică - curs Dan Dimitriu Lab Autoorganizare |
--- | --- | --- | Practică lab. Silviu Gurlui Lab Optica |
||||||||||||||||
17:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||
18:00 |
|
--- | --- | --- | F-2, FM-2 Electronica - sem Ovidiu Avadanei Amf. IV-13 |
F-2, FM-2 Electronica - sem Ovidiu Avadanei Amf. IV-13 |
F-3, FI-3, FM-3 Elemente de microscopie - curs Bogdanel Munteanu Lab Microscopie optica (et 1) |
F-3, FI-3, FM-3 Elemente de microscopie - curs Bogdanel Munteanu Lab Microscopie optica (et 1) |
F-3, FI-3, FM-3 Elemente de microscopie - curs Bogdanel Munteanu Lab Microscopie optica (et 1) |
--- | --- | Fizica aplicata in industria auto-lab Valentin Pohoata, Laura Velicu, Leontin Padurariu Lab PDF |
|
Imagistică prin rezonanță magnetică - lab Dan Dimitriu Lab Autoorganizare |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||
19:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
M a r t i |
08:00 | --- |
|
|
--- | --- | --- | --- | --- | Detetori,dozimetrie si radioprotectie-curs Dan Mihailescu Lab Nucleara |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
09:00 | --- |
|
|
II Licenta Electronica - curs Paul Gasner Amf. IV-13 |
II Licenta Electronica - curs Paul Gasner Amf. IV-13 |
II Licenta Electronica - curs Paul Gasner Amf. IV-13 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
10:00 |
|
FM-1, F-1 Limbaje de programare - curs Laurentiu Stoleriu Sala L1 |
FM-1, F-1 Limbaje de programare - curs Laurentiu Stoleriu Sala L1 |
Fizica si tehnologia materialelor compozite - curs Liliana Mitoseriu Lab Dielectrici |
Sisteme de achiziții și procesare a datelor - curs Radu Tanasa Lab PDF |
Det,doz si radiopr-lab - sapt impar // Fiz nuc si part elem - sem - sapt para Dan Mihailescu Lab Nucleara |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||
11:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12:00 | Sisteme de operare - curs Octavian Rusu Sala L1 |
|
|
--- | --- | --- | Fizica si tehnologia materialelor compozite - lab Lavinia Curecheriu Lab Dielectrici |
Sisteme de achizitii si procesare a datelor - lab Radu Tanasa Lab PDF |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
13:00 |
|
|
II Licenta Mecanica cuantica - curs Aura Dariescu Amf. IV-13 |
II Licenta Mecanica cuantica - curs Aura Dariescu Amf. IV-13 |
II Licenta Mecanica cuantica - curs Aura Dariescu Amf. IV-13 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14:00 |
|
|
|
--- | --- | --- | III Licenta - B Aplicatii tehnologice ale fizicii plasmei - curs Alina Chiper Lab Plasma |
Radiobiologie clinica - curs Loredana Mereuta Lab Biofizica |
Tehnici de preparare si caracterizare a materialelor-lab Laura Velicu, Cristian Baban Lab Plasma parter |
I_Optometrie, I_Kineto Elemente de imagisitica medicala - curs Catalin Borcia, Cristin Constantin Sala L1 |
I_Optometrie, I_Kineto Elemente de imagisitica medicala - curs Catalin Borcia, Cristin Constantin Sala L1 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||
15:00 |
|
|
|
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
16:00 | I Licenta Limba engleza Curs - sapt. imp / Sem - gr. FM1 - sapt. para Andi Sasaiac Amf. IV-13 |
I Licenta Limba engleza Curs - sapt. imp / Sem - gr. FM1 - sapt. para Andi Sasaiac Amf. IV-13 |
I Licenta Limba engleza Curs - sapt. imp / Sem - gr. FM1 - sapt. para Andi Sasaiac Amf. IV-13 |
II Licenta Didactica fizicii - curs Laura Anita Sala L1 |
II Licenta Didactica fizicii - curs Laura Anita Sala L1 |
II Licenta Didactica fizicii - curs Laura Anita Sala L1 |
Introducere în modelarea proceselor fizice - curs Petronel Postolache Lab Electricitate/Informatica |
--- | --- | III Licenta - B Aplicatii tehnologice ale fizicii plasmei - lab Alina Chiper Lab Plasma |
Radiobiologie clinica - lab Daniela Pricop Lab Radiobiologie si Bioelectricitate |
Tehnici de preparare si caracterizare a materialelor-curs Laura Velicu, Cristian Baban Lab Moleculara |
|
I_Kineto_2, I_Optometrie Elemente de imagisitica medicala - lab Catalin Borcia Lab Nucleara |
--- | --- | --- | Practica de specialitate lab. Silviu Gurlui Lab Optica |
||||||||||||||||
17:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
18:00 | FI-1, F-1 Limba engleza Sem - gr. FI1 - sapt. imp / Sem - gr. F1 - sapt. para Andi Sasaiac Amf. IV-13 |
--- | FI-1, F-1 Limba engleza Sem - gr. FI1 - sapt. imp / Sem - gr. F1 - sapt. para Andi Sasaiac Amf. IV-13 |
II Licenta Didactica fizicii - sem Laura Anita Sala L1 |
II Licenta Didactica fizicii - sem Laura Anita Sala L1 |
II Licenta Didactica fizicii - sem Laura Anita Sala L1 |
Introducere în modelarea proceselor fizice - lab Petronel Postolache Lab Electricitate/Informatica |
--- | --- | III Licenta - B Aplicatii tehnologice ale fizicii plasmei - proiect Alina Chiper Lab Plasma |
Neurotransmiţători și neurofarmaceutice - lab Isabela Budaca-Dragomir Lab Biofizica |
--- |
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
19:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
M i e r c u r i |
08:00 | Electricitate si magnetism - sem Leontin Padurariu Sala L1 |
--- | --- | --- | --- | --- | III Licenta Managementul clasei de elevi - sem (saptamana para) Gabriela Prisacariu Amf. IV-13 |
III Licenta Managementul clasei de elevi - sem (saptamana para) Gabriela Prisacariu Amf. IV-13 |
III Licenta Managementul clasei de elevi - sem (saptamana para) Gabriela Prisacariu Amf. IV-13 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
10:00 | Oscilatii si unde - sem Sebastian Popescu Amf. IV-13 |
--- | --- |
|
F-21 Fizica atomului si molecului-lab Ionut Topala Lab FAM |
Biofizica generala - curs Tudor Luchian Sala L1 |
F-3, III Licenta - B Fizica nucleului si a particulelor elementare - lab Vlad-Alexandru Lukacs Lab Nucleara |
Programarea calculatoarelor (C, C++) - curs Petronel Postolache Lab PDF |
Elemente de fizica plasmei. Aplicatii biomedicale. - curs Claudiu Costin Lab Plasma |
F-3, III Licenta - B Fizica nucleului si a particulelor elementare - lab Vlad-Alexandru Lukacs Lab Nucleara |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11:00 | I Licenta Oscilatii si unde - curs Sebastian Popescu Amf. IV-13 |
I Licenta Oscilatii si unde - curs Sebastian Popescu Amf. IV-13 |
I Licenta Oscilatii si unde - curs Sebastian Popescu Amf. IV-13 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||
12:00 |
|
F-2, FM-2 Fizica atomului si molecului-sem Ionut Topala Sala L1 |
F-2, FM-2 Fizica atomului si molecului-sem Ionut Topala Sala L1 |
Programarea calculatoarelor (C, C++) - lab Petronel Postolache Lab PDF |
Elemente de fizica plasmei. Aplicatii biomedicale. - lab Claudiu Costin Lab Plasma |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||
13:00 | --- | --- | Oscilatii si unde - sem Sebastian Popescu Amf. IV-13 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14:00 | --- | --- | Electricitate si magnetism - sem Leontin Padurariu Sala L1 |
FI-2, F-3 Retele de calculatoare si administrare - curs Octavian Rusu Amf. IV-13 |
--- | Biofizica generala - lab Tudor Luchian Lab Biofizica |
FI-2, F-3 Retele de calculatoare si administrare - curs Octavian Rusu Amf. IV-13 |
--- | --- | --- | Fizica imagisticii medicale cu radiații X și medicină nucleară - curs Dan Mihailescu, Catalin Borcia Lab Nucleara |
Fizica materialelor II (semiconductori) - curs Gabriela Borcia, Cristian Baban Lab FAM |
--- | Aparatură medicală pentru optometrie - curs Catalin Agheorghiesei, Silviu Gurlui Lab Optica |
|
Practică Vlad-Alexandru Lukacs Lab Dielectrici |
--- | --- | ||||||||||||||||
15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
16:00 | I Licenta Pedagogie I sem. Letitia Durnea Sala L1 |
I Licenta Pedagogie I sem. Letitia Durnea Sala L1 |
I Licenta Pedagogie I sem. Letitia Durnea Sala L1 |
II Licenta Limba engleza Curs - sapt. imp / Sem - gr. FI-2 - sapt. para Andi Sasaiac Amf. IV-13 |
II Licenta Limba engleza Curs - sapt. imp / Sem - gr. FI-2 - sapt. para Andi Sasaiac Amf. IV-13 |
II Licenta Limba engleza Curs - sapt. imp / Sem - gr. FI-2 - sapt. para Andi Sasaiac Amf. IV-13 |
--- | --- | --- | --- | Fizica imagisticii medicale cu radiații X și medicină nucleară - lab Dan Mihailescu, Catalin Borcia Lab Nucleara |
--- | Aparatură medicală pentru optometrie - lab Catalin Agheorghiesei, Silviu Gurlui Lab Optica |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||
17:00 | I Licenta Pedagogie I - sem // Educatie fizica Letitia Durnea, Nicoleta Tiba Sala L1 |
I Licenta Pedagogie I - sem // Educatie fizica Letitia Durnea, Nicoleta Tiba Sala L1 |
I Licenta Pedagogie I - sem // Educatie fizica Letitia Durnea, Nicoleta Tiba Sala L1 |
--- | --- | --- | --- | Fizica materialelor II (semiconductori) - lab Gabriela Borcia, Cristian Baban Lab FAM |
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||
18:00 | --- | Educaţie fizică Nicoleta Tiba |
--- | --- | F-2, FM-2 Limba engleza Sem - gr. F-2 & FM-2 - sapt. imp Andi Sasaiac Amf. IV-13 |
F-2, FM-2 Limba engleza Sem - gr. F-2 & FM-2 - sapt. imp Andi Sasaiac Amf. IV-13 |
III Licenta Managementul clasei de elevi - curs (saptamana para) Georgeta Diac Amf. Myller Matematica |
III Licenta Managementul clasei de elevi - curs (saptamana para) Georgeta Diac Amf. Myller Matematica |
III Licenta Managementul clasei de elevi - curs (saptamana para) Georgeta Diac Amf. Myller Matematica |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
19:00 | --- | --- | Educaţie fizică Nicoleta Tiba |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||
J o i |
08:00 | --- |
|
|
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
09:00 | --- |
|
|
II Licenta Fizica atomului si moleculei-curs Ionut Topala, Gabriela Borcia Amf. IV-13 |
II Licenta Fizica atomului si moleculei-curs Ionut Topala, Gabriela Borcia Amf. IV-13 |
II Licenta Fizica atomului si moleculei-curs Ionut Topala, Gabriela Borcia Amf. IV-13 |
III Licenta, III Licenta - B Fizica nucleului si a particulelor elementare - curs Catalin Borcia Sala L1 |
III Licenta, III Licenta - B Fizica nucleului si a particulelor elementare - curs Catalin Borcia Sala L1 |
III Licenta, III Licenta - B Fizica nucleului si a particulelor elementare - curs Catalin Borcia Sala L1 |
III Licenta, III Licenta - B Fizica nucleului si a particulelor elementare - curs Catalin Borcia Sala L1 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10:00 | --- |
|
|
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
11:00 | --- |
|
|
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
12:00 | --- | --- |
|
--- | --- | FM-21 Electronica - lab Ovidiu Avadanei Lab DCE |
F-3, FI-3, III Licenta - B Fizica nucleului si a particulelor elementare - sem Cristian Stelea Sala L1 |
F-3, FI-3, III Licenta - B Fizica nucleului si a particulelor elementare - sem Cristian Stelea Sala L1 |
Fizica nucleului si a particulelor elementare - lab Vlad-Alexandru Lukacs Lab Nucleara |
F-3, FI-3, III Licenta - B Fizica nucleului si a particulelor elementare - sem Cristian Stelea Sala L1 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13:00 | --- | Oscilatii si unde - sem Sebastian Popescu Amf. IV-13 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||
14:00 | --- | Algebră și elemente de geometrie - sem Andrei Cuzub Amf. IV-13 |
--- |
|
F-21 Electronica - lab Ovidiu Avadanei Lab DCE |
--- | F-3, FI-3 Retele calc si admin - L // Trans inf fib optic - C Bogdanel Munteanu, Octavian Rusu Lab Optica |
F-3, FI-3 Retele calc si admin - L // Trans inf fib optic - C Bogdanel Munteanu, Octavian Rusu Lab Optica |
III Licenta - B Metode pentru studiul structurii corpului solid - curs Liviu Leontie Lab Moleculara |
Neurotransmiţători și neurofarmaceutice - curs Tudor Luchian Sala L1 |
--- | --- | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||||
15:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | --- | Fundamente de anatomia ochiului si de optica fiziologica - curs Mihaela Moscu Spital Sf. Spiridon - Clinica de oftalmologie |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||
16:00 | --- | --- | Algebră și elemente de geometrie - sem Andrei Cuzub Amf. IV-13 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | III Licenta - B Metode pentru studiul structurii corpului solid - lab Liviu Leontie Lab Moleculara |
Imagistică prin rezonanță magnetică - curs Dan Dimitriu Lab Autoorganizare |
Capitole speciale de fizică cuantică - curs Aura Dariescu Lab PDF |
Metode actuale de tratament in terapia durerii - curs Elena Costescu Spital Parhon |
|
Practica de specialitate Vlad-Alexandru Lukacs Lab Dielectrici |
--- | --- | |||||||||||||||||
17:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | --- | --- | Fundamente de anatomia ochiului si de optica fiziologica - lab Mihaela Moscu Spital Sf. Spiridon - Clinica de oftalmologie |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||
18:00 | I Licenta Tutoriat Sebastian Popescu Sala L1 |
I Licenta Tutoriat Sebastian Popescu Sala L1 |
I Licenta Tutoriat Sebastian Popescu Sala L1 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | Imagistică prin rezonanță magnetică - lab Dan Dimitriu Lab Autoorganizare |
Capitole speciale de fizică cuantică - sem Aura Dariescu Lab PDF |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||
19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||
V i n e r i |
08:00 | I Licenta Algebră și elemente de geometrie - curs Răzvan Lițcanu Amf. IV-13 |
I Licenta Algebră și elemente de geometrie - curs Răzvan Lițcanu Amf. IV-13 |
I Licenta Algebră și elemente de geometrie - curs Răzvan Lițcanu Amf. IV-13 |
Fizica atomului si molecului-sem Gabriela Borcia Sala L1 |
--- | --- | F-3, III Licenta - B Spectroscopie si laseri - lab Bogdanel Munteanu Lab Optica |
--- | --- | F-3, III Licenta - B Spectroscopie si laseri - lab Bogdanel Munteanu Lab Optica |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
09:00 | --- | FM-21 Fizica atomului si molecului-lab Ionut Topala Lab FAM |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||
10:00 | Algebră și elemente de geometrie - sem Răzvan Lițcanu Amf. IV-13 |
--- | --- | Mecanica cuantica - sem Aura Dariescu Sala L1 |
--- | --- | --- | Tehnici de diagnoza si tratament cu ultrasunete - curs Bogdanel Munteanu Lab Spectroscopie et 1 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
11:00 | --- | --- | F-2, FM-2 Educație fizică Nicoleta Tiba |
F-2, FM-2 Educație fizică Nicoleta Tiba |
--- | Fizica nucleului si a particulelor elementare - lab Vlad-Alexandru Lukacs Lab Nucleara |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||
12:00 | --- | --- | --- | Educație fizică Nicoleta Tiba |
F-2, FM-2 Mecanica cuantica - sem Aura Dariescu Sala L1 |
F-2, FM-2 Mecanica cuantica - sem Aura Dariescu Sala L1 |
F-3, III Licenta - B Spectroscopie si laseri - curs Silviu Gurlui Lab Optica |
Tehnici de diagnoza si tratament cu ultrasunete - lab Bogdanel Munteanu Lab Spectroscopie et 1 |
F-3, III Licenta - B Spectroscopie si laseri - curs Silviu Gurlui Lab Optica |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||
14:00 | --- |
|
|
--- | Fizica si tehnica vidului - curs Lucel Sirghi Lab Plasma |
--- | F-3, FI-3 Transmiterea informaţiei prin fibre optice - lab Bogdanel Munteanu Lab Optica |
F-3, FI-3 Transmiterea informaţiei prin fibre optice - lab Bogdanel Munteanu Lab Optica |
--- | --- | --- | --- |
|
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
15:00 | --- |
|
|
--- | --- | --- | --- | --- | --- |
|
--- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||
16:00 | --- | --- | --- | --- | Fizica si tehnica vidului - lab Lucel Sirghi Lab Plasma |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | Proprietăți optice ale materialelor - curs Silviu Gurlui Lab Optica |
|
--- | Practică lab. Elena Costescu Spital Parhon |
--- | ||||||||||||||||
17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||||||||||||
18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | F-3, FI-3 Elemente de microscopie - lab Bogdanel Munteanu Lab Microscopie optica (et 1) |
F-3, FI-3 Elemente de microscopie - lab Bogdanel Munteanu Lab Microscopie optica (et 1) |
--- | --- | --- | --- | --- | Proprietăți optice ale materialelor - lab Silviu Gurlui Lab Optica |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||
19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
S â m b ă t ă |
08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- |
|
-x- | -x- | -x- | --- | -x- | |||||||||||||||
09:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- |
|
-x- | -x- | -x- | --- | -x- | ||||||||||||||||
10:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | Metode fizice aplicate in recuperarea afectiunilor aparatului locomotor - curs Laura Ailioaie Ultramedical / Spitalul de Copii / Laser Clinic |
-x- | -x- | -x- | Practica de specialitate lab. Constantin Ailioaie Laser Clinic |
-x- | ||||||||||||||||
11:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | ||||||||||||||||||
12:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- |
|
-x- | -x- | -x- | -x- | |||||||||||||||||
13:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- |
|
-x- | -x- | -x- | -x- | |||||||||||||||||
14:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | ||||||||||||||||
15:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | ||||||||||||||||
16:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | ||||||||||||||||
17:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | ||||||||||||||||
18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | ||||||||||||||||
19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | ||||||||||||||||
D u m i n i c ă |
08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | |||||||||||||||
09:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | ||||||||||||||||
10:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | ||||||||||||||||
11:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | ||||||||||||||||
12:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | ||||||||||||||||
13:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | ||||||||||||||||
14:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | ||||||||||||||||
15:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | ||||||||||||||||
16:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | ||||||||||||||||
17:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | ||||||||||||||||
18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | ||||||||||||||||
19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | ||||||||||||||||
Orar generat cu FET 6.5.7 la 18.03.2024 11:02 |