FI-11 | FI-12 | FM-11 | FM-12 | FM-13 | F-11 | F-12 | F-13 | FI-21 | FI-22 | F-21 | FM-21 | F-31 | FI-31 | FM-31 | III Licenta - B Grup automat Subgrup automat | I_Biofiz.Fiz.Med. Subgrup automat | I_Fiz.Teh.Avansate Subgrup automat | I_Kineto_1 | I_Kineto_2 | I_Optometrie Subgrup automat | II_Fiz.Med.Aplicata_1 | II_Fiz.Med.Aplicata_2 | II_Fiz.Teh.Avansate Subgrup automat | II_Kineto Subgrup automat | II_Optometrie Subgrup automat | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
L u n i |
08:00 | --- | --- | FM-1 Electricitate si magnetism - sem Leontin Padurariu Amf. IV-13 |
FM-1 Electricitate si magnetism - sem Leontin Padurariu Amf. IV-13 |
FM-1 Electricitate si magnetism - sem Leontin Padurariu Amf. IV-13 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | III Licenta Practica pedagogica Scoala |
III Licenta Practica pedagogica Scoala |
III Licenta Practica pedagogica Scoala |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
10:00 | I Licenta Electricitate si magnetism - curs Dorin Cimpoesu Amf. IV-13 |
I Licenta Electricitate si magnetism - curs Dorin Cimpoesu Amf. IV-13 |
I Licenta Electricitate si magnetism - curs Dorin Cimpoesu Amf. IV-13 |
I Licenta Electricitate si magnetism - curs Dorin Cimpoesu Amf. IV-13 |
I Licenta Electricitate si magnetism - curs Dorin Cimpoesu Amf. IV-13 |
I Licenta Electricitate si magnetism - curs Dorin Cimpoesu Amf. IV-13 |
I Licenta Electricitate si magnetism - curs Dorin Cimpoesu Amf. IV-13 |
I Licenta Electricitate si magnetism - curs Dorin Cimpoesu Amf. IV-13 |
FI-2 Electrodinamica si teoria relativitatii - sem Daniel Radu Sala L1 |
FI-2 Electrodinamica si teoria relativitatii - sem Daniel Radu Sala L1 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | FI-3 IoT & Citizen Science - curs Octavian Rusu Lab. Retele Calculatoare |
FM-3 Elemente de microscopie - lab Bogdanel Munteanu Lab Microscopie optica (et 1) |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | II Licenta Electrodinamica si teoria relativitatii - curs Daniel Radu Sala L1 |
II Licenta Electrodinamica si teoria relativitatii - curs Daniel Radu Sala L1 |
II Licenta Electrodinamica si teoria relativitatii - curs Daniel Radu Sala L1 |
II Licenta Electrodinamica si teoria relativitatii - curs Daniel Radu Sala L1 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
14:00 | Oscilatii si unde - lab Vlad-Alexandru Lukacs Lab Mecanica |
Electricitate si magnetism - lab Dorin Cimpoesu Lab Electricitate/Informatica |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | F-3, III Licenta - B Conversia si stocarea energiei - curs Alina Chiper Lab Plasma |
FI-3 IoT & Citizen Science - lab Octavian Rusu Lab. Retele Calculatoare |
--- | F-3, III Licenta - B Conversia si stocarea energiei - curs Alina Chiper Lab Plasma |
--- | --- | I_Kineto Bioelectricitate. Aplicatii fundamentale si clinice - curs Loredana Mereuta Lab Biofizica |
I_Kineto Bioelectricitate. Aplicatii fundamentale si clinice - curs Loredana Mereuta Lab Biofizica |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
16:00 | I Licenta Pedagogie I curs Camelia Onu Amf. Myller Matematica |
I Licenta Pedagogie I curs Camelia Onu Amf. Myller Matematica |
I Licenta Pedagogie I curs Camelia Onu Amf. Myller Matematica |
I Licenta Pedagogie I curs Camelia Onu Amf. Myller Matematica |
I Licenta Pedagogie I curs Camelia Onu Amf. Myller Matematica |
I Licenta Pedagogie I curs Camelia Onu Amf. Myller Matematica |
I Licenta Pedagogie I curs Camelia Onu Amf. Myller Matematica |
I Licenta Pedagogie I curs Camelia Onu Amf. Myller Matematica |
FI-2 Electronica - sem Ovidiu Avadanei Amf. IV-13 |
FI-2 Electronica - sem Ovidiu Avadanei Amf. IV-13 |
F-2, FM-2 Electrodinamica si teoria relativitatii - sem Daniel Radu Sala L1 |
F-2, FM-2 Electrodinamica si teoria relativitatii - sem Daniel Radu Sala L1 |
F-3, III Licenta - B Conversia si stocarea energiei - lab Alina Chiper Lab Plasma |
--- | --- | F-3, III Licenta - B Conversia si stocarea energiei - lab Alina Chiper Lab Plasma |
--- | I_Fiz.Teh.Avansate Fizica aplicata in industria auto-curs Valentin Pohoata, Laura Velicu, Leontin Padurariu Lab PDF |
Bioelectricitate. Aplicatii fundamentale si clinice - lab Daniela Pricop Lab Radiobiologie si Bioelectricitate |
--- | I_Optometrie Imagistică prin rezonanță magnetică - curs Dan Dimitriu Lab Autoorganizare |
--- | --- | --- | --- | II_Optometrie Practică lab. Silviu Gurlui Lab Optica |
|
17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||
18:00 | Electricitate si magnetism - lab Dorin Cimpoesu Lab Electricitate/Informatica |
Oscilatii si unde - lab Vlad-Alexandru Lukacs Lab Mecanica |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | F-2, FM-2 Electronica - sem Ovidiu Avadanei Amf. IV-13 |
F-2, FM-2 Electronica - sem Ovidiu Avadanei Amf. IV-13 |
F-3, FI-3, FM-3 Elemente de microscopie - curs Bogdanel Munteanu Lab Microscopie optica (et 1) |
F-3, FI-3, FM-3 Elemente de microscopie - curs Bogdanel Munteanu Lab Microscopie optica (et 1) |
F-3, FI-3, FM-3 Elemente de microscopie - curs Bogdanel Munteanu Lab Microscopie optica (et 1) |
--- | --- | I_Fiz.Teh.Avansate Fizica aplicata in industria auto-lab Valentin Pohoata, Laura Velicu, Leontin Padurariu Lab PDF |
--- | Bioelectricitate. Aplicatii fundamentale si clinice - lab Daniela Pricop Lab Radiobiologie si Bioelectricitate |
I_Optometrie Imagistică prin rezonanță magnetică - lab Dan Dimitriu Lab Autoorganizare |
--- | --- | --- | --- | ||
19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
M a r t i |
08:00 | --- | --- | FM-11, F-11 Electricitate si magnetism - lab Dorin Cimpoesu Lab Electricitate/Informatica |
--- | --- | FM-11, F-11 Electricitate si magnetism - lab Dorin Cimpoesu Lab Electricitate/Informatica |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | FM-3 Detetori,dozimetrie si radioprotectie-curs Dan Mihailescu Lab Nucleara |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | II Licenta Electronica - curs Paul Gasner Amf. IV-13 |
II Licenta Electronica - curs Paul Gasner Amf. IV-13 |
II Licenta Electronica - curs Paul Gasner Amf. IV-13 |
II Licenta Electronica - curs Paul Gasner Amf. IV-13 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
10:00 | Sisteme de operare - lab Octavian Rusu Lab. Retele Calculatoare |
--- | FM-1, F-1 Limbaje de programare - curs Laurentiu Stoleriu Sala L1 |
FM-1, F-1 Limbaje de programare - curs Laurentiu Stoleriu Sala L1 |
FM-1, F-1 Limbaje de programare - curs Laurentiu Stoleriu Sala L1 |
FM-1, F-1 Limbaje de programare - curs Laurentiu Stoleriu Sala L1 |
FM-1, F-1 Limbaje de programare - curs Laurentiu Stoleriu Sala L1 |
FM-1, F-1 Limbaje de programare - curs Laurentiu Stoleriu Sala L1 |
F-3 Fizica si tehnologia materialelor compozite - curs Liliana Mitoseriu Lab Dielectrici |
FI-3 Sisteme de achiziții și procesare a datelor - curs Radu Tanasa Lab PDF |
FM-3 Det,doz si radiopr-lab - sapt impar // Fiz nuc si part elem - sem - sapt para Dan Mihailescu Lab Nucleara |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
12:00 | FI-1 Sisteme de operare - curs Octavian Rusu Sala L1 |
FI-1 Sisteme de operare - curs Octavian Rusu Sala L1 |
--- | FM-12, F-12 Electricitate si magnetism - lab Dorin Cimpoesu Lab Electricitate/Informatica |
--- | --- | FM-12, F-12 Electricitate si magnetism - lab Dorin Cimpoesu Lab Electricitate/Informatica |
--- | --- | --- | --- | --- | F-3 Fizica si tehnologia materialelor compozite - lab Lavinia Curecheriu Lab Dielectrici |
FI-3 Sisteme de achizitii si procesare a datelor - lab Radu Tanasa Lab PDF |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
13:00 | --- | --- | --- | --- | II Licenta Mecanica cuantica - curs Aura Dariescu Amf. IV-13 |
II Licenta Mecanica cuantica - curs Aura Dariescu Amf. IV-13 |
II Licenta Mecanica cuantica - curs Aura Dariescu Amf. IV-13 |
II Licenta Mecanica cuantica - curs Aura Dariescu Amf. IV-13 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14:00 | --- | Sisteme de operare - lab Octavian Rusu Lab. Retele Calculatoare |
--- | --- | FM-13, F-13 Electricitate si magnetism - lab Dorin Cimpoesu Lab Electricitate/Informatica |
--- | --- | FM-13, F-13 Electricitate si magnetism - lab Dorin Cimpoesu Lab Electricitate/Informatica |
--- | --- | --- | III Licenta - B Aplicatii tehnologice ale fizicii plasmei - curs Alina Chiper Lab Plasma |
I_Biofiz.Fiz.Med. Radiobiologie clinica - curs Loredana Mereuta Lab Biofizica |
I_Fiz.Teh.Avansate Tehnici de preparare si caracterizare a materialelor-lab Laura Velicu, Cristian Baban Lab Plasma parter |
I_Optometrie, I_Kineto Elemente de imagisitica medicala - curs Catalin Borcia, Cristin Constantin Sala L1 |
I_Optometrie, I_Kineto Elemente de imagisitica medicala - curs Catalin Borcia, Cristin Constantin Sala L1 |
I_Optometrie, I_Kineto Elemente de imagisitica medicala - curs Catalin Borcia, Cristin Constantin Sala L1 |
--- | --- | --- | --- | --- | |||||
15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
16:00 | I Licenta Limba engleza Curs - sapt. imp / Sem - gr. FM1 - sapt. para Andi Sasaiac Amf. IV-13 |
I Licenta Limba engleza Curs - sapt. imp / Sem - gr. FM1 - sapt. para Andi Sasaiac Amf. IV-13 |
I Licenta Limba engleza Curs - sapt. imp / Sem - gr. FM1 - sapt. para Andi Sasaiac Amf. IV-13 |
I Licenta Limba engleza Curs - sapt. imp / Sem - gr. FM1 - sapt. para Andi Sasaiac Amf. IV-13 |
I Licenta Limba engleza Curs - sapt. imp / Sem - gr. FM1 - sapt. para Andi Sasaiac Amf. IV-13 |
I Licenta Limba engleza Curs - sapt. imp / Sem - gr. FM1 - sapt. para Andi Sasaiac Amf. IV-13 |
I Licenta Limba engleza Curs - sapt. imp / Sem - gr. FM1 - sapt. para Andi Sasaiac Amf. IV-13 |
I Licenta Limba engleza Curs - sapt. imp / Sem - gr. FM1 - sapt. para Andi Sasaiac Amf. IV-13 |
II Licenta Didactica fizicii - curs Laura Anita Sala L1 |
II Licenta Didactica fizicii - curs Laura Anita Sala L1 |
II Licenta Didactica fizicii - curs Laura Anita Sala L1 |
II Licenta Didactica fizicii - curs Laura Anita Sala L1 |
F-3 Introducere în modelarea proceselor fizice - curs Petronel Postolache Lab Electricitate/Informatica |
--- | --- | III Licenta - B Aplicatii tehnologice ale fizicii plasmei - lab Alina Chiper Lab Plasma |
I_Biofiz.Fiz.Med. Radiobiologie clinica - lab Daniela Pricop Lab Radiobiologie si Bioelectricitate |
I_Fiz.Teh.Avansate Tehnici de preparare si caracterizare a materialelor-curs Laura Velicu, Cristian Baban Lab Moleculara |
--- | I_Kineto_2, I_Optometrie Elemente de imagisitica medicala - lab Catalin Borcia Lab Nucleara |
I_Kineto_2, I_Optometrie Elemente de imagisitica medicala - lab Catalin Borcia Lab Nucleara |
--- | --- | --- | --- | II_Optometrie Practica de specialitate lab. Silviu Gurlui Lab Optica |
|
17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
18:00 | FI-1, F-1 Limba engleza Sem - gr. FI1 - sapt. imp / Sem - gr. F1 - sapt. para Andi Sasaiac Amf. IV-13 |
FI-1, F-1 Limba engleza Sem - gr. FI1 - sapt. imp / Sem - gr. F1 - sapt. para Andi Sasaiac Amf. IV-13 |
--- | --- | --- | FI-1, F-1 Limba engleza Sem - gr. FI1 - sapt. imp / Sem - gr. F1 - sapt. para Andi Sasaiac Amf. IV-13 |
FI-1, F-1 Limba engleza Sem - gr. FI1 - sapt. imp / Sem - gr. F1 - sapt. para Andi Sasaiac Amf. IV-13 |
FI-1, F-1 Limba engleza Sem - gr. FI1 - sapt. imp / Sem - gr. F1 - sapt. para Andi Sasaiac Amf. IV-13 |
II Licenta Didactica fizicii - sem Laura Anita Sala L1 |
II Licenta Didactica fizicii - sem Laura Anita Sala L1 |
II Licenta Didactica fizicii - sem Laura Anita Sala L1 |
II Licenta Didactica fizicii - sem Laura Anita Sala L1 |
F-3 Introducere în modelarea proceselor fizice - lab Petronel Postolache Lab Electricitate/Informatica |
--- | --- | III Licenta - B Aplicatii tehnologice ale fizicii plasmei - proiect Alina Chiper Lab Plasma |
I_Biofiz.Fiz.Med. Neurotransmiţători și neurofarmaceutice - lab Isabela Budaca-Dragomir Lab Biofizica |
--- | Elemente de imagisitica medicala - lab Catalin Borcia, Cristin Constantin Lab Nucleara |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
M i e r c u r i |
08:00 | FI-1 Electricitate si magnetism - sem Leontin Padurariu Sala L1 |
FI-1 Electricitate si magnetism - sem Leontin Padurariu Sala L1 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | III Licenta Managementul clasei de elevi - sem (saptamana para) Gabriela Prisacariu Amf. IV-13 |
III Licenta Managementul clasei de elevi - sem (saptamana para) Gabriela Prisacariu Amf. IV-13 |
III Licenta Managementul clasei de elevi - sem (saptamana para) Gabriela Prisacariu Amf. IV-13 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
10:00 | FI-1 Oscilatii si unde - sem Sebastian Popescu Amf. IV-13 |
FI-1 Oscilatii si unde - sem Sebastian Popescu Amf. IV-13 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | Electronica - lab Ovidiu Avadanei Lab DCE |
Retele de calculatoare si administrare - lab Octavian Rusu Lab. Retele Calculatoare |
Fizica atomului si molecului-lab Ionut Topala Lab FAM |
FM-2 Biofizica generala - curs Tudor Luchian Sala L1 |
F-3, III Licenta - B Fizica nucleului si a particulelor elementare - lab Vlad-Alexandru Lukacs Lab Nucleara |
FI-3 Programarea calculatoarelor (C, C++) - curs Petronel Postolache Lab PDF |
FM-3 Elemente de fizica plasmei. Aplicatii biomedicale. - curs Claudiu Costin Lab Plasma |
F-3, III Licenta - B Fizica nucleului si a particulelor elementare - lab Vlad-Alexandru Lukacs Lab Nucleara |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
11:00 | I Licenta Oscilatii si unde - curs Sebastian Popescu Amf. IV-13 |
I Licenta Oscilatii si unde - curs Sebastian Popescu Amf. IV-13 |
I Licenta Oscilatii si unde - curs Sebastian Popescu Amf. IV-13 |
I Licenta Oscilatii si unde - curs Sebastian Popescu Amf. IV-13 |
I Licenta Oscilatii si unde - curs Sebastian Popescu Amf. IV-13 |
I Licenta Oscilatii si unde - curs Sebastian Popescu Amf. IV-13 |
I Licenta Oscilatii si unde - curs Sebastian Popescu Amf. IV-13 |
I Licenta Oscilatii si unde - curs Sebastian Popescu Amf. IV-13 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
12:00 | Retele de calculatoare si administrare - lab Octavian Rusu Lab. Retele Calculatoare |
Electronica - lab Ovidiu Avadanei Lab DCE |
F-2, FM-2 Fizica atomului si molecului-sem Ionut Topala Sala L1 |
F-2, FM-2 Fizica atomului si molecului-sem Ionut Topala Sala L1 |
FI-3 Programarea calculatoarelor (C, C++) - lab Petronel Postolache Lab PDF |
FM-3 Elemente de fizica plasmei. Aplicatii biomedicale. - lab Claudiu Costin Lab Plasma |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | F-1 Oscilatii si unde - sem Sebastian Popescu Amf. IV-13 |
F-1 Oscilatii si unde - sem Sebastian Popescu Amf. IV-13 |
F-1 Oscilatii si unde - sem Sebastian Popescu Amf. IV-13 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | F-1 Electricitate si magnetism - sem Leontin Padurariu Sala L1 |
F-1 Electricitate si magnetism - sem Leontin Padurariu Sala L1 |
F-1 Electricitate si magnetism - sem Leontin Padurariu Sala L1 |
FI-2, F-3 Retele de calculatoare si administrare - curs Octavian Rusu Amf. IV-13 |
FI-2, F-3 Retele de calculatoare si administrare - curs Octavian Rusu Amf. IV-13 |
--- | FM-2 Biofizica generala - lab Tudor Luchian Lab Biofizica |
FI-2, F-3 Retele de calculatoare si administrare - curs Octavian Rusu Amf. IV-13 |
--- | --- | --- | I_Biofiz.Fiz.Med. Fizica imagisticii medicale cu radiații X și medicină nucleară - curs Dan Mihailescu, Catalin Borcia Lab Nucleara |
I_Fiz.Teh.Avansate Fizica materialelor II (semiconductori) - curs Gabriela Borcia, Cristian Baban Lab FAM |
--- | --- | I_Optometrie Aparatură medicală pentru optometrie - curs Catalin Agheorghiesei, Silviu Gurlui Lab Optica |
Practica de specialitate Cristin Constantin Spital Neurochirurgie |
Practica de specialitate Mihaela Oprea IRO |
II_Fiz.Teh.Avansate Practică Vlad-Alexandru Lukacs Lab Dielectrici |
--- | --- | |
15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
16:00 | I Licenta Pedagogie I sem. Letitia Durnea Sala L1 |
I Licenta Pedagogie I sem. Letitia Durnea Sala L1 |
I Licenta Pedagogie I sem. Letitia Durnea Sala L1 |
I Licenta Pedagogie I sem. Letitia Durnea Sala L1 |
I Licenta Pedagogie I sem. Letitia Durnea Sala L1 |
I Licenta Pedagogie I sem. Letitia Durnea Sala L1 |
I Licenta Pedagogie I sem. Letitia Durnea Sala L1 |
I Licenta Pedagogie I sem. Letitia Durnea Sala L1 |
II Licenta Limba engleza Curs - sapt. imp / Sem - gr. FI-2 - sapt. para Andi Sasaiac Amf. IV-13 |
II Licenta Limba engleza Curs - sapt. imp / Sem - gr. FI-2 - sapt. para Andi Sasaiac Amf. IV-13 |
II Licenta Limba engleza Curs - sapt. imp / Sem - gr. FI-2 - sapt. para Andi Sasaiac Amf. IV-13 |
II Licenta Limba engleza Curs - sapt. imp / Sem - gr. FI-2 - sapt. para Andi Sasaiac Amf. IV-13 |
--- | --- | --- | --- | I_Biofiz.Fiz.Med. Fizica imagisticii medicale cu radiații X și medicină nucleară - lab Dan Mihailescu, Catalin Borcia Lab Nucleara |
--- | --- | I_Optometrie Aparatură medicală pentru optometrie - lab Catalin Agheorghiesei, Silviu Gurlui Lab Optica |
--- | --- | |||||
17:00 | I Licenta Pedagogie I - sem // Educatie fizica Letitia Durnea, Nicoleta Tiba Sala L1 |
I Licenta Pedagogie I - sem // Educatie fizica Letitia Durnea, Nicoleta Tiba Sala L1 |
I Licenta Pedagogie I - sem // Educatie fizica Letitia Durnea, Nicoleta Tiba Sala L1 |
I Licenta Pedagogie I - sem // Educatie fizica Letitia Durnea, Nicoleta Tiba Sala L1 |
I Licenta Pedagogie I - sem // Educatie fizica Letitia Durnea, Nicoleta Tiba Sala L1 |
I Licenta Pedagogie I - sem // Educatie fizica Letitia Durnea, Nicoleta Tiba Sala L1 |
I Licenta Pedagogie I - sem // Educatie fizica Letitia Durnea, Nicoleta Tiba Sala L1 |
I Licenta Pedagogie I - sem // Educatie fizica Letitia Durnea, Nicoleta Tiba Sala L1 |
--- | --- | --- | --- | I_Fiz.Teh.Avansate Fizica materialelor II (semiconductori) - lab Gabriela Borcia, Cristian Baban Lab FAM |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||
18:00 | --- | --- | FM-1 Educaţie fizică Nicoleta Tiba |
FM-1 Educaţie fizică Nicoleta Tiba |
FM-1 Educaţie fizică Nicoleta Tiba |
--- | --- | --- | --- | --- | F-2, FM-2 Limba engleza Sem - gr. F-2 & FM-2 - sapt. imp Andi Sasaiac Amf. IV-13 |
F-2, FM-2 Limba engleza Sem - gr. F-2 & FM-2 - sapt. imp Andi Sasaiac Amf. IV-13 |
III Licenta Managementul clasei de elevi - curs (saptamana para) Georgeta Diac Amf. Myller Matematica |
III Licenta Managementul clasei de elevi - curs (saptamana para) Georgeta Diac Amf. Myller Matematica |
III Licenta Managementul clasei de elevi - curs (saptamana para) Georgeta Diac Amf. Myller Matematica |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | F-1 Educaţie fizică Nicoleta Tiba |
F-1 Educaţie fizică Nicoleta Tiba |
F-1 Educaţie fizică Nicoleta Tiba |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
J o i |
08:00 | --- | --- | FM-11, FM-12 Limbaje de programare - lab Petronel Postolache Lab Electricitate/Informatica |
FM-11, FM-12 Limbaje de programare - lab Petronel Postolache Lab Electricitate/Informatica |
FM-13, F-13 Oscilatii si unde - lab Vlad-Alexandru Lukacs Lab Mecanica |
--- | --- | FM-13, F-13 Oscilatii si unde - lab Vlad-Alexandru Lukacs Lab Mecanica |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
09:00 | --- | --- | --- | --- | II Licenta Fizica atomului si moleculei-curs Ionut Topala, Gabriela Borcia Amf. IV-13 |
II Licenta Fizica atomului si moleculei-curs Ionut Topala, Gabriela Borcia Amf. IV-13 |
II Licenta Fizica atomului si moleculei-curs Ionut Topala, Gabriela Borcia Amf. IV-13 |
II Licenta Fizica atomului si moleculei-curs Ionut Topala, Gabriela Borcia Amf. IV-13 |
III Licenta, III Licenta - B Fizica nucleului si a particulelor elementare - curs Catalin Borcia Sala L1 |
III Licenta, III Licenta - B Fizica nucleului si a particulelor elementare - curs Catalin Borcia Sala L1 |
III Licenta, III Licenta - B Fizica nucleului si a particulelor elementare - curs Catalin Borcia Sala L1 |
III Licenta, III Licenta - B Fizica nucleului si a particulelor elementare - curs Catalin Borcia Sala L1 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
10:00 | --- | --- | FM-11, F-11 Oscilatii si unde - lab Vlad-Alexandru Lukacs Lab Mecanica |
--- | FM-13, F-13 Limbaje de programare - lab Petronel Postolache Lab Electricitate/Informatica |
FM-11, F-11 Oscilatii si unde - lab Vlad-Alexandru Lukacs Lab Mecanica |
--- | FM-13, F-13 Limbaje de programare - lab Petronel Postolache Lab Electricitate/Informatica |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | F-11, F-12 Limbaje de programare - lab Petronel Postolache Lab Electricitate/Informatica |
F-11, F-12 Limbaje de programare - lab Petronel Postolache Lab Electricitate/Informatica |
--- | --- | --- | --- | Electronica - lab Ovidiu Avadanei Lab DCE |
F-3, FI-3, III Licenta - B Fizica nucleului si a particulelor elementare - sem Cristian Stelea Sala L1 |
F-3, FI-3, III Licenta - B Fizica nucleului si a particulelor elementare - sem Cristian Stelea Sala L1 |
FM-3 Fizica nucleului si a particulelor elementare - lab Vlad-Alexandru Lukacs Lab Nucleara |
F-3, FI-3, III Licenta - B Fizica nucleului si a particulelor elementare - sem Cristian Stelea Sala L1 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
13:00 | --- | --- | FM-1 Oscilatii si unde - sem Sebastian Popescu Amf. IV-13 |
FM-1 Oscilatii si unde - sem Sebastian Popescu Amf. IV-13 |
FM-1 Oscilatii si unde - sem Sebastian Popescu Amf. IV-13 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14:00 | --- | --- | FM-1 Algebră și elemente de geometrie - sem Andrei Cuzub Amf. IV-13 |
FM-1 Algebră și elemente de geometrie - sem Andrei Cuzub Amf. IV-13 |
FM-1 Algebră și elemente de geometrie - sem Andrei Cuzub Amf. IV-13 |
--- | --- | --- | Fizica atomului si molecului-lab Ionut Topala Lab FAM |
--- | Electronica - lab Ovidiu Avadanei Lab DCE |
--- | F-3, FI-3 Retele calc si admin - L // Trans inf fib optic - C Bogdanel Munteanu, Octavian Rusu Lab Optica |
F-3, FI-3 Retele calc si admin - L // Trans inf fib optic - C Bogdanel Munteanu, Octavian Rusu Lab Optica |
III Licenta - B Metode pentru studiul structurii corpului solid - curs Liviu Leontie Lab Moleculara |
I_Biofiz.Fiz.Med. Neurotransmiţători și neurofarmaceutice - curs Tudor Luchian Sala L1 |
--- | --- | --- | --- | Practică Alina Chiper Lab Plasma |
--- | --- | --- | --- | ||
15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | I_Optometrie Fundamente de anatomia ochiului si de optica fiziologica - curs Mihaela Moscu Spital Sf. Spiridon - Clinica de oftalmologie |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||
16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | F-1 Algebră și elemente de geometrie - sem Andrei Cuzub Amf. IV-13 |
F-1 Algebră și elemente de geometrie - sem Andrei Cuzub Amf. IV-13 |
F-1 Algebră și elemente de geometrie - sem Andrei Cuzub Amf. IV-13 |
--- | Fizica atomului si molecului-lab Ionut Topala Lab FAM |
--- | --- | --- | --- | --- | III Licenta - B Metode pentru studiul structurii corpului solid - lab Liviu Leontie Lab Moleculara |
I_Biofiz.Fiz.Med. Imagistică prin rezonanță magnetică - curs Dan Dimitriu Lab Autoorganizare |
I_Fiz.Teh.Avansate Capitole speciale de fizică cuantică - curs Aura Dariescu Lab PDF |
I_Kineto Metode actuale de tratament in terapia durerii - curs Elena Costescu Spital Parhon |
I_Kineto Metode actuale de tratament in terapia durerii - curs Elena Costescu Spital Parhon |
--- | II_Fiz.Teh.Avansate Practica de specialitate Vlad-Alexandru Lukacs Lab Dielectrici |
--- | --- | |||
17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | I_Optometrie Fundamente de anatomia ochiului si de optica fiziologica - lab Mihaela Moscu Spital Sf. Spiridon - Clinica de oftalmologie |
--- | --- | --- | ||||||||||||
18:00 | I Licenta Tutoriat Sebastian Popescu Sala L1 |
I Licenta Tutoriat Sebastian Popescu Sala L1 |
I Licenta Tutoriat Sebastian Popescu Sala L1 |
I Licenta Tutoriat Sebastian Popescu Sala L1 |
I Licenta Tutoriat Sebastian Popescu Sala L1 |
I Licenta Tutoriat Sebastian Popescu Sala L1 |
I Licenta Tutoriat Sebastian Popescu Sala L1 |
I Licenta Tutoriat Sebastian Popescu Sala L1 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | I_Biofiz.Fiz.Med. Imagistică prin rezonanță magnetică - lab Dan Dimitriu Lab Autoorganizare |
I_Fiz.Teh.Avansate Capitole speciale de fizică cuantică - sem Aura Dariescu Lab PDF |
Metode actuale de tratament in terapia durerii - lab Elena Costescu Spital Parhon |
--- | --- | --- | --- | --- | |||
19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
V i n e r i |
08:00 | I Licenta Algebră și elemente de geometrie - curs Răzvan Lițcanu Amf. IV-13 |
I Licenta Algebră și elemente de geometrie - curs Răzvan Lițcanu Amf. IV-13 |
I Licenta Algebră și elemente de geometrie - curs Răzvan Lițcanu Amf. IV-13 |
I Licenta Algebră și elemente de geometrie - curs Răzvan Lițcanu Amf. IV-13 |
I Licenta Algebră și elemente de geometrie - curs Răzvan Lițcanu Amf. IV-13 |
I Licenta Algebră și elemente de geometrie - curs Răzvan Lițcanu Amf. IV-13 |
I Licenta Algebră și elemente de geometrie - curs Răzvan Lițcanu Amf. IV-13 |
I Licenta Algebră și elemente de geometrie - curs Răzvan Lițcanu Amf. IV-13 |
FI-2 Fizica atomului si molecului-sem Gabriela Borcia Sala L1 |
FI-2 Fizica atomului si molecului-sem Gabriela Borcia Sala L1 |
--- | --- | F-3, III Licenta - B Spectroscopie si laseri - lab Bogdanel Munteanu Lab Optica |
--- | --- | F-3, III Licenta - B Spectroscopie si laseri - lab Bogdanel Munteanu Lab Optica |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
09:00 | --- | Fizica atomului si molecului-lab Ionut Topala Lab FAM |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
10:00 | FI-1 Algebră și elemente de geometrie - sem Răzvan Lițcanu Amf. IV-13 |
FI-1 Algebră și elemente de geometrie - sem Răzvan Lițcanu Amf. IV-13 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | FI-2 Mecanica cuantica - sem Aura Dariescu Sala L1 |
FI-2 Mecanica cuantica - sem Aura Dariescu Sala L1 |
--- | --- | --- | FM-3 Tehnici de diagnoza si tratament cu ultrasunete - curs Bogdanel Munteanu Lab Spectroscopie et 1 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | F-2, FM-2 Educație fizică Nicoleta Tiba |
F-2, FM-2 Educație fizică Nicoleta Tiba |
--- | FI-3 Fizica nucleului si a particulelor elementare - lab Vlad-Alexandru Lukacs Lab Nucleara |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | FI-2 Educație fizică Nicoleta Tiba |
FI-2 Educație fizică Nicoleta Tiba |
F-2, FM-2 Mecanica cuantica - sem Aura Dariescu Sala L1 |
F-2, FM-2 Mecanica cuantica - sem Aura Dariescu Sala L1 |
F-3, III Licenta - B Spectroscopie si laseri - curs Silviu Gurlui Lab Optica |
FM-3 Tehnici de diagnoza si tratament cu ultrasunete - lab Bogdanel Munteanu Lab Spectroscopie et 1 |
F-3, III Licenta - B Spectroscopie si laseri - curs Silviu Gurlui Lab Optica |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14:00 | --- | --- | --- | FM-12, F-12 Oscilatii si unde - lab Vlad-Alexandru Lukacs Lab Mecanica |
--- | --- | FM-12, F-12 Oscilatii si unde - lab Vlad-Alexandru Lukacs Lab Mecanica |
--- | --- | --- | F-2 Fizica si tehnica vidului - curs Lucel Sirghi Lab Plasma |
--- | F-3, FI-3 Transmiterea informaţiei prin fibre optice - lab Bogdanel Munteanu Lab Optica |
F-3, FI-3 Transmiterea informaţiei prin fibre optice - lab Bogdanel Munteanu Lab Optica |
--- | --- | --- | --- | --- | Metode actuale de tratament in terapia durerii - lab Elena Costescu Spital Parhon |
--- | --- | Practică Ionut Topala Lab FAM |
--- | --- | --- | |
15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | F-2 Fizica si tehnica vidului - lab Lucel Sirghi Lab Plasma |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | I_Optometrie Proprietăți optice ale materialelor - curs Silviu Gurlui Lab Optica |
--- | --- | II_Kineto Practică lab. Elena Costescu Spital Parhon |
--- | ||
17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | F-3, FI-3 Elemente de microscopie - lab Bogdanel Munteanu Lab Microscopie optica (et 1) |
F-3, FI-3 Elemente de microscopie - lab Bogdanel Munteanu Lab Microscopie optica (et 1) |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | I_Optometrie Proprietăți optice ale materialelor - lab Silviu Gurlui Lab Optica |
--- | --- | --- | --- | ||
19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
S â m b ă t ă |
08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | Metode fizice aplicate in recuperarea afectiunilor aparatului locomotor - lab Laura Ailioaie Ultramedical / Spitalul de Copii / Laser Clinic |
--- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- |
09:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | ||
10:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | I_Kineto Metode fizice aplicate in recuperarea afectiunilor aparatului locomotor - curs Laura Ailioaie Ultramedical / Spitalul de Copii / Laser Clinic |
I_Kineto Metode fizice aplicate in recuperarea afectiunilor aparatului locomotor - curs Laura Ailioaie Ultramedical / Spitalul de Copii / Laser Clinic |
-x- | -x- | -x- | -x- | II_Kineto Practica de specialitate lab. Constantin Ailioaie Laser Clinic |
-x- | |
11:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | ||||
12:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | --- | Metode fizice aplicate in recuperarea afectiunilor aparatului locomotor - lab Laura Ailioaie Ultramedical / Spitalul de Copii / Laser Clinic |
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | ||
13:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | |||
14:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | |
15:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | |
16:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | |
17:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | |
18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | |
19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | |
D u m i n i c ă |
08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
09:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | |
10:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | |
11:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | |
12:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | |
13:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | |
14:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | |
15:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | |
16:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | |
17:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | |
18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | |
19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | |
Orar generat cu FET 6.5.7 la 18.03.2024 11:02 |