Numele instituției: | Universitatea Alexandru Ioan Cuza din Iași, Facultatea de Fizică |
---|
Comentarii: | Atenție, în primele săptămâni vor fi efectuate modificări frecvente la orar !!! |
---|
Cuprins
Alina Chiper | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Luni | Marti | Miercuri | Joi | Vineri | Sâmbătă | Duminică | |
08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14:00 | F-3, III Licenta - B Conversia si stocarea energiei - curs Lab Plasma |
III Licenta - B Aplicatii tehnologice ale fizicii plasmei - curs Lab Plasma |
--- | II_Fiz.Med.Aplicata_1 Practică Lab Plasma |
--- | --- | --- |
15:00 | --- | --- | --- | --- | |||
16:00 | F-3, III Licenta - B Conversia si stocarea energiei - lab Lab Plasma |
III Licenta - B Aplicatii tehnologice ale fizicii plasmei - lab Lab Plasma |
--- | --- | --- | --- | |
17:00 | --- | --- | --- | --- | |||
18:00 | --- | III Licenta - B Aplicatii tehnologice ale fizicii plasmei - proiect Lab Plasma |
--- | --- | --- | --- | --- |
19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
Orar generat cu FET 6.5.7 la 18.03.2024 11:02 |
Andi Sasaiac | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Luni | Marti | Miercuri | Joi | Vineri | Sâmbătă | Duminică | |
08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
09:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
10:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
11:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
12:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
13:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
14:00 | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- |
15:00 | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- |
16:00 | -x- | I Licenta Limba engleza Curs - sapt. imp / Sem - gr. FM1 - sapt. para Amf. IV-13 |
II Licenta Limba engleza Curs - sapt. imp / Sem - gr. FI-2 - sapt. para Amf. IV-13 |
-x- | -x- | -x- | -x- |
17:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | ||
18:00 | -x- | FI-1, F-1 Limba engleza Sem - gr. FI1 - sapt. imp / Sem - gr. F1 - sapt. para Amf. IV-13 |
F-2, FM-2 Limba engleza Sem - gr. F-2 & FM-2 - sapt. imp Amf. IV-13 |
-x- | -x- | -x- | -x- |
19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | ||
Orar generat cu FET 6.5.7 la 18.03.2024 11:02 |
Andrei Cuzub | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Luni | Marti | Miercuri | Joi | Vineri | Sâmbătă | Duminică | |
08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14:00 | --- | --- | --- | FM-1 Algebră și elemente de geometrie - sem Amf. IV-13 |
--- | --- | --- |
15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
16:00 | --- | --- | --- | F-1 Algebră și elemente de geometrie - sem Amf. IV-13 |
--- | --- | --- |
17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
Orar generat cu FET 6.5.7 la 18.03.2024 11:02 |
Aura Dariescu | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Luni | Marti | Miercuri | Joi | Vineri | Sâmbătă | Duminică | |
08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10:00 | --- | --- | --- | --- | FI-2 Mecanica cuantica - sem Sala L1 |
--- | --- |
11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
12:00 | --- | --- | --- | --- | F-2, FM-2 Mecanica cuantica - sem Sala L1 |
--- | --- |
13:00 | --- | II Licenta Mecanica cuantica - curs Amf. IV-13 |
--- | --- | --- | --- | |
14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
16:00 | --- | --- | --- | I_Fiz.Teh.Avansate Capitole speciale de fizică cuantică - curs Lab PDF |
--- | --- | --- |
17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
18:00 | --- | --- | --- | I_Fiz.Teh.Avansate Capitole speciale de fizică cuantică - sem Lab PDF |
--- | --- | --- |
19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
Orar generat cu FET 6.5.7 la 18.03.2024 11:02 |
Bogdanel Munteanu | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Luni | Marti | Miercuri | Joi | Vineri | Sâmbătă | Duminică | |
08:00 | --- | --- | --- | --- | F-3, III Licenta - B Spectroscopie si laseri - lab Lab Optica |
--- | --- |
09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
10:00 | --- | --- | --- | --- | FM-3 Tehnici de diagnoza si tratament cu ultrasunete - curs Lab Spectroscopie et 1 |
--- | --- |
11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
12:00 | FM-3 Elemente de microscopie - lab Lab Microscopie optica (et 1) |
--- | --- | --- | FM-3 Tehnici de diagnoza si tratament cu ultrasunete - lab Lab Spectroscopie et 1 |
--- | --- |
13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||
14:00 | --- | --- | --- | Bogdanel Munteanu, Octavian Rusu F-3, FI-3 Retele calc si admin - L // Trans inf fib optic - C Lab Optica |
F-3, FI-3 Transmiterea informaţiei prin fibre optice - lab Lab Optica |
--- | --- |
15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||
16:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
17:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
18:00 | F-3, FI-3, FM-3 Elemente de microscopie - curs Lab Microscopie optica (et 1) |
--- | --- | --- | F-3, FI-3 Elemente de microscopie - lab Lab Microscopie optica (et 1) |
--- | --- |
19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||
Orar generat cu FET 6.5.7 la 18.03.2024 11:02 |
Camelia Onu | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Luni | Marti | Miercuri | Joi | Vineri | Sâmbătă | Duminică | |
08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
16:00 | I Licenta Pedagogie I curs Amf. Myller Matematica |
--- | --- | --- | --- | --- | --- |
17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
Orar generat cu FET 6.5.7 la 18.03.2024 11:02 |
Catalin Agheorghiesei | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Luni | Marti | Miercuri | Joi | Vineri | Sâmbătă | Duminică | |
08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14:00 | --- | --- | Catalin Agheorghiesei, Silviu Gurlui I_Optometrie Aparatură medicală pentru optometrie - curs Lab Optica |
--- | --- | --- | --- |
15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
16:00 | --- | --- | Catalin Agheorghiesei, Silviu Gurlui I_Optometrie Aparatură medicală pentru optometrie - lab Lab Optica |
--- | --- | --- | --- |
17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
Orar generat cu FET 6.5.7 la 18.03.2024 11:02 |
Catalin Borcia | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Luni | Marti | Miercuri | Joi | Vineri | Sâmbătă | Duminică | |
08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
09:00 | --- | --- | --- | III Licenta, III Licenta - B Fizica nucleului si a particulelor elementare - curs Sala L1 |
--- | --- | --- |
10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14:00 | --- | Catalin Borcia, Cristin Constantin I_Optometrie, I_Kineto Elemente de imagisitica medicala - curs Sala L1 |
Dan Mihailescu, Catalin Borcia I_Biofiz.Fiz.Med. Fizica imagisticii medicale cu radiații X și medicină nucleară - curs Lab Nucleara |
--- | -x- | --- | --- |
15:00 | --- | --- | -x- | --- | --- | ||
16:00 | --- | I_Kineto_2, I_Optometrie Elemente de imagisitica medicala - lab Lab Nucleara |
Dan Mihailescu, Catalin Borcia I_Biofiz.Fiz.Med. Fizica imagisticii medicale cu radiații X și medicină nucleară - lab Lab Nucleara |
--- | -x- | --- | --- |
17:00 | --- | --- | -x- | --- | --- | ||
18:00 | --- | Catalin Borcia, Cristin Constantin I_Kineto_1 Elemente de imagisitica medicala - lab Lab Nucleara |
-x- | --- | -x- | --- | --- |
19:00 | --- | -x- | --- | -x- | --- | --- | |
Orar generat cu FET 6.5.7 la 18.03.2024 11:02 |
Claudiu Costin | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Luni | Marti | Miercuri | Joi | Vineri | Sâmbătă | Duminică | |
08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10:00 | --- | --- | FM-3 Elemente de fizica plasmei. Aplicatii biomedicale. - curs Lab Plasma |
--- | --- | --- | --- |
11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
12:00 | --- | --- | FM-3 Elemente de fizica plasmei. Aplicatii biomedicale. - lab Lab Plasma |
--- | --- | --- | --- |
13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
Orar generat cu FET 6.5.7 la 18.03.2024 11:02 |
Constantin Ailioaie | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Luni | Marti | Miercuri | Joi | Vineri | Sâmbătă | Duminică | |
08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | II_Kineto Practica de specialitate lab. Laser Clinic |
--- |
11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
Orar generat cu FET 6.5.7 la 18.03.2024 11:02 |
Cristian Baban | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Luni | Marti | Miercuri | Joi | Vineri | Sâmbătă | Duminică | |
08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14:00 | --- | Laura Velicu, Cristian Baban I_Fiz.Teh.Avansate Tehnici de preparare si caracterizare a materialelor-lab Lab Plasma parter |
Gabriela Borcia, Cristian Baban I_Fiz.Teh.Avansate Fizica materialelor II (semiconductori) - curs Lab FAM |
--- | --- | --- | --- |
15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||
16:00 | --- | Laura Velicu, Cristian Baban I_Fiz.Teh.Avansate Tehnici de preparare si caracterizare a materialelor-curs Lab Moleculara |
--- | --- | --- | --- | |
17:00 | --- | Gabriela Borcia, Cristian Baban I_Fiz.Teh.Avansate Fizica materialelor II (semiconductori) - lab Lab FAM |
--- | --- | --- | --- | |
18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
Orar generat cu FET 6.5.7 la 18.03.2024 11:02 |
Cristian Enachescu | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Luni | Marti | Miercuri | Joi | Vineri | Sâmbătă | Duminică | |
08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
Orar generat cu FET 6.5.7 la 18.03.2024 11:02 |
Cristian Stelea | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Luni | Marti | Miercuri | Joi | Vineri | Sâmbătă | Duminică | |
08:00 | --- | --- | -x- | --- | --- | --- | --- |
09:00 | --- | --- | -x- | --- | --- | --- | --- |
10:00 | --- | --- | -x- | --- | --- | --- | --- |
11:00 | --- | --- | -x- | --- | --- | --- | --- |
12:00 | --- | --- | -x- | F-3, FI-3, III Licenta - B Fizica nucleului si a particulelor elementare - sem Sala L1 |
--- | --- | --- |
13:00 | --- | --- | -x- | --- | --- | --- | |
14:00 | --- | --- | -x- | --- | --- | --- | --- |
15:00 | --- | --- | -x- | --- | --- | --- | --- |
16:00 | --- | --- | -x- | --- | --- | --- | --- |
17:00 | --- | --- | -x- | --- | --- | --- | --- |
18:00 | --- | --- | -x- | --- | --- | --- | --- |
19:00 | --- | --- | -x- | --- | --- | --- | --- |
Orar generat cu FET 6.5.7 la 18.03.2024 11:02 |
Cristin Constantin | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Luni | Marti | Miercuri | Joi | Vineri | Sâmbătă | Duminică | |
08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14:00 | --- | Catalin Borcia, Cristin Constantin I_Optometrie, I_Kineto Elemente de imagisitica medicala - curs Sala L1 |
II_Fiz.Med.Aplicata_1 Practica de specialitate Spital Neurochirurgie |
--- | --- | --- | --- |
15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||
16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
18:00 | --- | Catalin Borcia, Cristin Constantin I_Kineto_1 Elemente de imagisitica medicala - lab Lab Nucleara |
--- | --- | --- | --- | --- |
19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
Orar generat cu FET 6.5.7 la 18.03.2024 11:02 |
Dan Dimitriu | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Luni | Marti | Miercuri | Joi | Vineri | Sâmbătă | Duminică | |
08:00 | --- | --- | -x- | --- | --- | --- | --- |
09:00 | --- | --- | -x- | --- | --- | --- | --- |
10:00 | --- | --- | -x- | --- | --- | --- | --- |
11:00 | --- | --- | -x- | --- | --- | --- | --- |
12:00 | --- | --- | -x- | --- | --- | --- | --- |
13:00 | --- | --- | -x- | --- | --- | --- | --- |
14:00 | --- | --- | -x- | --- | --- | --- | --- |
15:00 | --- | --- | -x- | --- | --- | --- | --- |
16:00 | I_Optometrie Imagistică prin rezonanță magnetică - curs Lab Autoorganizare |
--- | -x- | I_Biofiz.Fiz.Med. Imagistică prin rezonanță magnetică - curs Lab Autoorganizare |
--- | --- | --- |
17:00 | --- | -x- | --- | --- | --- | ||
18:00 | I_Optometrie Imagistică prin rezonanță magnetică - lab Lab Autoorganizare |
--- | -x- | I_Biofiz.Fiz.Med. Imagistică prin rezonanță magnetică - lab Lab Autoorganizare |
--- | --- | --- |
19:00 | --- | -x- | --- | --- | --- | ||
Orar generat cu FET 6.5.7 la 18.03.2024 11:02 |
Dan Mihailescu | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Luni | Marti | Miercuri | Joi | Vineri | Sâmbătă | Duminică | |
08:00 | --- | FM-3 Detetori,dozimetrie si radioprotectie-curs Lab Nucleara |
--- | --- | --- | --- | --- |
09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
10:00 | --- | FM-3 Det,doz si radiopr-lab - sapt impar // Fiz nuc si part elem - sem - sapt para Lab Nucleara |
--- | --- | --- | --- | --- |
11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
14:00 | --- | --- | Dan Mihailescu, Catalin Borcia I_Biofiz.Fiz.Med. Fizica imagisticii medicale cu radiații X și medicină nucleară - curs Lab Nucleara |
--- | --- | --- | --- |
15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
16:00 | --- | --- | Dan Mihailescu, Catalin Borcia I_Biofiz.Fiz.Med. Fizica imagisticii medicale cu radiații X și medicină nucleară - lab Lab Nucleara |
--- | --- | --- | --- |
17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
Orar generat cu FET 6.5.7 la 18.03.2024 11:02 |
Daniel Radu | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Luni | Marti | Miercuri | Joi | Vineri | Sâmbătă | Duminică | |
08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
09:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
10:00 | FI-2 Electrodinamica si teoria relativitatii - sem Sala L1 |
--- | -x- | --- | --- | --- | --- |
11:00 | --- | -x- | --- | --- | --- | --- | |
12:00 | --- | --- | -x- | --- | --- | --- | --- |
13:00 | II Licenta Electrodinamica si teoria relativitatii - curs Sala L1 |
--- | -x- | --- | --- | --- | --- |
14:00 | --- | -x- | --- | --- | --- | --- | |
15:00 | --- | -x- | --- | --- | --- | --- | |
16:00 | F-2, FM-2 Electrodinamica si teoria relativitatii - sem Sala L1 |
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
17:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | |
18:00 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
19:00 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
Orar generat cu FET 6.5.7 la 18.03.2024 11:02 |
Daniela Pricop | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Luni | Marti | Miercuri | Joi | Vineri | Sâmbătă | Duminică | |
08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
16:00 | I_Kineto_1 Bioelectricitate. Aplicatii fundamentale si clinice - lab Lab Radiobiologie si Bioelectricitate |
I_Biofiz.Fiz.Med. Radiobiologie clinica - lab Lab Radiobiologie si Bioelectricitate |
--- | --- | --- | --- | --- |
17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||
18:00 | I_Kineto_2 Bioelectricitate. Aplicatii fundamentale si clinice - lab Lab Radiobiologie si Bioelectricitate |
--- | --- | --- | --- | --- | --- |
19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
Orar generat cu FET 6.5.7 la 18.03.2024 11:02 |
Diana Mardare | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Luni | Marti | Miercuri | Joi | Vineri | Sâmbătă | Duminică | |
08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10:00 | --- | Geografie Lab Moleculara |
Geografie Lab Moleculara |
--- | --- | --- | --- |
11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||
12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
Orar generat cu FET 6.5.7 la 18.03.2024 11:02 |
Dorin Cimpoesu | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Luni | Marti | Miercuri | Joi | Vineri | Sâmbătă | Duminică | |
08:00 | --- | FM-11, F-11 Electricitate si magnetism - lab Lab Electricitate/Informatica |
-x- | -x- | --- | --- | --- |
09:00 | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | |
10:00 | I Licenta Electricitate si magnetism - curs Amf. IV-13 |
--- | -x- | -x- | --- | --- | --- |
11:00 | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | |
12:00 | FM-12, F-12 Electricitate si magnetism - lab Lab Electricitate/Informatica |
-x- | -x- | --- | --- | --- | |
13:00 | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | |
14:00 | FI-12 Electricitate si magnetism - lab Lab Electricitate/Informatica |
FM-13, F-13 Electricitate si magnetism - lab Lab Electricitate/Informatica |
-x- | -x- | --- | --- | --- |
15:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | ||
16:00 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- |
17:00 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- |
18:00 | FI-11 Electricitate si magnetism - lab Lab Electricitate/Informatica |
--- | -x- | -x- | --- | --- | --- |
19:00 | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | |
Orar generat cu FET 6.5.7 la 18.03.2024 11:02 |
Elena Costescu | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Luni | Marti | Miercuri | Joi | Vineri | Sâmbătă | Duminică | |
08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14:00 | --- | --- | --- | --- | I_Kineto_2 Metode actuale de tratament in terapia durerii - lab Spital Parhon |
--- | --- |
15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
16:00 | --- | --- | --- | I_Kineto Metode actuale de tratament in terapia durerii - curs Spital Parhon |
II_Kineto Practică lab. Spital Parhon |
--- | --- |
17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||
18:00 | --- | --- | --- | I_Kineto_1 Metode actuale de tratament in terapia durerii - lab Spital Parhon |
--- | --- | |
19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||
Orar generat cu FET 6.5.7 la 18.03.2024 11:02 |
Gabriela Borcia | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Luni | Marti | Miercuri | Joi | Vineri | Sâmbătă | Duminică | |
08:00 | --- | -x- | --- | --- | FI-2 Fizica atomului si molecului-sem Sala L1 |
--- | --- |
09:00 | --- | -x- | --- | Ionut Topala, Gabriela Borcia II Licenta Fizica atomului si moleculei-curs Amf. IV-13 |
--- | --- | |
10:00 | --- | -x- | --- | --- | --- | --- | |
11:00 | --- | -x- | --- | --- | --- | --- | |
12:00 | --- | -x- | --- | --- | -x- | --- | --- |
13:00 | --- | -x- | --- | --- | -x- | --- | --- |
14:00 | --- | -x- | Gabriela Borcia, Cristian Baban I_Fiz.Teh.Avansate Fizica materialelor II (semiconductori) - curs Lab FAM |
--- | -x- | --- | --- |
15:00 | --- | -x- | --- | -x- | --- | --- | |
16:00 | --- | -x- | --- | -x- | --- | --- | |
17:00 | --- | -x- | Gabriela Borcia, Cristian Baban I_Fiz.Teh.Avansate Fizica materialelor II (semiconductori) - lab Lab FAM |
--- | -x- | --- | --- |
18:00 | --- | -x- | --- | -x- | --- | --- | |
19:00 | --- | -x- | --- | -x- | --- | --- | |
Orar generat cu FET 6.5.7 la 18.03.2024 11:02 |
Gabriela Prisacariu | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Luni | Marti | Miercuri | Joi | Vineri | Sâmbătă | Duminică | |
08:00 | --- | --- | III Licenta Managementul clasei de elevi - sem (saptamana para) Amf. IV-13 |
--- | --- | --- | --- |
09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
Orar generat cu FET 6.5.7 la 18.03.2024 11:02 |
Georgeta Diac | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Luni | Marti | Miercuri | Joi | Vineri | Sâmbătă | Duminică | |
08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
18:00 | --- | --- | III Licenta Managementul clasei de elevi - curs (saptamana para) Amf. Myller Matematica |
--- | --- | --- | --- |
19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
Orar generat cu FET 6.5.7 la 18.03.2024 11:02 |
Ionut Topala | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Luni | Marti | Miercuri | Joi | Vineri | Sâmbătă | Duminică | |
08:00 | --- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- |
09:00 | --- | -x- | --- | Ionut Topala, Gabriela Borcia II Licenta Fizica atomului si moleculei-curs Amf. IV-13 |
FM-21 Fizica atomului si molecului-lab Lab FAM |
--- | --- |
10:00 | --- | -x- | F-21 Fizica atomului si molecului-lab Lab FAM |
--- | --- | ||
11:00 | --- | -x- | --- | --- | --- | ||
12:00 | -x- | -x- | F-2, FM-2 Fizica atomului si molecului-sem Sala L1 |
-x- | --- | --- | --- |
13:00 | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | |
14:00 | --- | -x- | --- | FI-21 Fizica atomului si molecului-lab Lab FAM |
II_Fiz.Med.Aplicata_2 Practică Lab FAM |
--- | --- |
15:00 | --- | -x- | --- | --- | --- | ||
16:00 | --- | -x- | --- | FI-22 Fizica atomului si molecului-lab Lab FAM |
--- | --- | |
17:00 | --- | -x- | --- | --- | --- | ||
18:00 | --- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- |
19:00 | --- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- |
Orar generat cu FET 6.5.7 la 18.03.2024 11:02 |
Iordana Astefanoaei | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Luni | Marti | Miercuri | Joi | Vineri | Sâmbătă | Duminică | |
08:00 | --- | --- | --- | -x- | --- | --- | --- |
09:00 | --- | --- | --- | -x- | --- | --- | --- |
10:00 | --- | --- | --- | -x- | --- | --- | --- |
11:00 | --- | --- | --- | -x- | --- | --- | --- |
12:00 | --- | --- | --- | -x- | --- | --- | --- |
13:00 | --- | --- | --- | -x- | --- | --- | --- |
14:00 | --- | --- | --- | -x- | --- | --- | --- |
15:00 | --- | --- | --- | -x- | --- | --- | --- |
16:00 | --- | --- | --- | -x- | --- | --- | --- |
17:00 | --- | --- | --- | -x- | --- | --- | --- |
18:00 | --- | --- | --- | -x- | --- | --- | --- |
19:00 | --- | --- | --- | -x- | --- | --- | --- |
Orar generat cu FET 6.5.7 la 18.03.2024 11:02 |
Isabela Budaca-Dragomir | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Luni | Marti | Miercuri | Joi | Vineri | Sâmbătă | Duminică | |
08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
18:00 | --- | I_Biofiz.Fiz.Med. Neurotransmiţători și neurofarmaceutice - lab Lab Biofizica |
--- | --- | --- | --- | --- |
19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
Orar generat cu FET 6.5.7 la 18.03.2024 11:02 |
Laura Ailioaie | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Luni | Marti | Miercuri | Joi | Vineri | Sâmbătă | Duminică | |
08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | I_Kineto_1 Metode fizice aplicate in recuperarea afectiunilor aparatului locomotor - lab Ultramedical / Spitalul de Copii / Laser Clinic |
--- |
09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | I_Kineto Metode fizice aplicate in recuperarea afectiunilor aparatului locomotor - curs Ultramedical / Spitalul de Copii / Laser Clinic |
--- |
11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | I_Kineto_2 Metode fizice aplicate in recuperarea afectiunilor aparatului locomotor - lab Ultramedical / Spitalul de Copii / Laser Clinic |
--- |
13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
Orar generat cu FET 6.5.7 la 18.03.2024 11:02 |
Laura Anita | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Luni | Marti | Miercuri | Joi | Vineri | Sâmbătă | Duminică | |
08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
16:00 | --- | II Licenta Didactica fizicii - curs Sala L1 |
--- | --- | --- | --- | --- |
17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
18:00 | --- | II Licenta Didactica fizicii - sem Sala L1 |
--- | --- | --- | --- | --- |
19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
Orar generat cu FET 6.5.7 la 18.03.2024 11:02 |
Laura Pascariu | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Luni | Marti | Miercuri | Joi | Vineri | Sâmbătă | Duminică | |
08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
Orar generat cu FET 6.5.7 la 18.03.2024 11:02 |
Laura Velicu | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Luni | Marti | Miercuri | Joi | Vineri | Sâmbătă | Duminică | |
08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14:00 | --- | Laura Velicu, Cristian Baban I_Fiz.Teh.Avansate Tehnici de preparare si caracterizare a materialelor-lab Lab Plasma parter |
--- | --- | --- | --- | --- |
15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
16:00 | Valentin Pohoata, Laura Velicu, Leontin Padurariu I_Fiz.Teh.Avansate Fizica aplicata in industria auto-curs Lab PDF |
Laura Velicu, Cristian Baban I_Fiz.Teh.Avansate Tehnici de preparare si caracterizare a materialelor-curs Lab Moleculara |
--- | --- | --- | --- | --- |
17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||
18:00 | Valentin Pohoata, Laura Velicu, Leontin Padurariu I_Fiz.Teh.Avansate Fizica aplicata in industria auto-lab Lab PDF |
--- | --- | --- | --- | --- | --- |
19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
Orar generat cu FET 6.5.7 la 18.03.2024 11:02 |
Laurentiu Stoleriu | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Luni | Marti | Miercuri | Joi | Vineri | Sâmbătă | Duminică | |
08:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | --- | --- |
09:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | --- | --- |
10:00 | --- | FM-1, F-1 Limbaje de programare - curs Sala L1 |
-x- | -x- | -x- | --- | --- |
11:00 | --- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | |
12:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | --- | --- |
13:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | --- | --- |
14:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | --- | --- |
15:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | --- | --- |
16:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | --- | --- |
17:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | --- | --- |
18:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | --- | --- |
19:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | --- | --- |
Orar generat cu FET 6.5.7 la 18.03.2024 11:02 |
Lavinia Curecheriu | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Luni | Marti | Miercuri | Joi | Vineri | Sâmbătă | Duminică | |
08:00 | --- | --- | --- | -x- | --- | --- | --- |
09:00 | --- | --- | --- | -x- | --- | --- | --- |
10:00 | --- | --- | --- | -x- | --- | --- | --- |
11:00 | --- | --- | --- | -x- | --- | --- | --- |
12:00 | --- | F-3 Fizica si tehnologia materialelor compozite - lab Lab Dielectrici |
--- | -x- | --- | --- | --- |
13:00 | --- | --- | -x- | --- | --- | --- | |
14:00 | --- | --- | --- | -x- | --- | --- | --- |
15:00 | --- | --- | --- | -x- | --- | --- | --- |
16:00 | --- | --- | --- | -x- | --- | --- | --- |
17:00 | --- | --- | --- | -x- | --- | --- | --- |
18:00 | --- | --- | --- | -x- | --- | --- | --- |
19:00 | --- | --- | --- | -x- | --- | --- | --- |
Orar generat cu FET 6.5.7 la 18.03.2024 11:02 |
Leontin Padurariu | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Luni | Marti | Miercuri | Joi | Vineri | Sâmbătă | Duminică | |
08:00 | FM-1 Electricitate si magnetism - sem Amf. IV-13 |
--- | FI-1 Electricitate si magnetism - sem Sala L1 |
-x- | --- | --- | --- |
09:00 | --- | -x- | --- | --- | --- | ||
10:00 | --- | --- | --- | -x- | --- | --- | --- |
11:00 | --- | --- | --- | -x- | --- | --- | --- |
12:00 | --- | --- | --- | -x- | --- | --- | --- |
13:00 | --- | --- | --- | -x- | --- | --- | --- |
14:00 | --- | --- | F-1 Electricitate si magnetism - sem Sala L1 |
-x- | --- | --- | --- |
15:00 | --- | --- | -x- | --- | --- | --- | |
16:00 | Valentin Pohoata, Laura Velicu, Leontin Padurariu I_Fiz.Teh.Avansate Fizica aplicata in industria auto-curs Lab PDF |
--- | --- | -x- | --- | --- | --- |
17:00 | --- | --- | -x- | --- | --- | --- | |
18:00 | Valentin Pohoata, Laura Velicu, Leontin Padurariu I_Fiz.Teh.Avansate Fizica aplicata in industria auto-lab Lab PDF |
--- | --- | -x- | --- | --- | --- |
19:00 | --- | --- | -x- | --- | --- | --- | |
Orar generat cu FET 6.5.7 la 18.03.2024 11:02 |
Letitia Durnea | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Luni | Marti | Miercuri | Joi | Vineri | Sâmbătă | Duminică | |
08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
16:00 | --- | --- | I Licenta Pedagogie I sem. Sala L1 |
--- | --- | --- | --- |
17:00 | --- | --- | Letitia Durnea, Nicoleta Tiba I Licenta Pedagogie I - sem // Educatie fizica Sala L1 |
--- | --- | --- | --- |
18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
Orar generat cu FET 6.5.7 la 18.03.2024 11:02 |
Liliana Mitoseriu | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Luni | Marti | Miercuri | Joi | Vineri | Sâmbătă | Duminică | |
08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10:00 | --- | F-3 Fizica si tehnologia materialelor compozite - curs Lab Dielectrici |
--- | --- | --- | --- | --- |
11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
Orar generat cu FET 6.5.7 la 18.03.2024 11:02 |
Liviu Leontie | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Luni | Marti | Miercuri | Joi | Vineri | Sâmbătă | Duminică | |
08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14:00 | --- | --- | --- | III Licenta - B Metode pentru studiul structurii corpului solid - curs Lab Moleculara |
--- | --- | --- |
15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
16:00 | --- | --- | --- | III Licenta - B Metode pentru studiul structurii corpului solid - lab Lab Moleculara |
--- | --- | --- |
17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
Orar generat cu FET 6.5.7 la 18.03.2024 11:02 |
Loredana Mereuta | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Luni | Marti | Miercuri | Joi | Vineri | Sâmbătă | Duminică | |
08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14:00 | I_Kineto Bioelectricitate. Aplicatii fundamentale si clinice - curs Lab Biofizica |
I_Biofiz.Fiz.Med. Radiobiologie clinica - curs Lab Biofizica |
--- | --- | --- | --- | --- |
15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||
16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
Orar generat cu FET 6.5.7 la 18.03.2024 11:02 |
Lucel Sirghi | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Luni | Marti | Miercuri | Joi | Vineri | Sâmbătă | Duminică | |
08:00 | --- | --- | --- | -x- | --- | --- | --- |
09:00 | --- | --- | --- | -x- | --- | --- | --- |
10:00 | --- | --- | --- | -x- | --- | --- | --- |
11:00 | --- | --- | --- | -x- | --- | --- | --- |
12:00 | --- | --- | --- | -x- | --- | --- | --- |
13:00 | --- | --- | --- | -x- | --- | --- | --- |
14:00 | --- | --- | --- | -x- | F-2 Fizica si tehnica vidului - curs Lab Plasma |
--- | --- |
15:00 | --- | --- | --- | -x- | --- | --- | |
16:00 | --- | --- | --- | -x- | F-2 Fizica si tehnica vidului - lab Lab Plasma |
--- | --- |
17:00 | --- | --- | --- | -x- | --- | --- | |
18:00 | --- | --- | --- | -x- | --- | --- | --- |
19:00 | --- | --- | --- | -x- | --- | --- | --- |
Orar generat cu FET 6.5.7 la 18.03.2024 11:02 |
Mihaela Moscu | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Luni | Marti | Miercuri | Joi | Vineri | Sâmbătă | Duminică | |
08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
15:00 | --- | --- | --- | I_Optometrie Fundamente de anatomia ochiului si de optica fiziologica - curs Spital Sf. Spiridon - Clinica de oftalmologie |
--- | --- | --- |
16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
17:00 | --- | --- | --- | I_Optometrie Fundamente de anatomia ochiului si de optica fiziologica - lab Spital Sf. Spiridon - Clinica de oftalmologie |
--- | --- | --- |
18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
Orar generat cu FET 6.5.7 la 18.03.2024 11:02 |
Mihaela Oprea | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Luni | Marti | Miercuri | Joi | Vineri | Sâmbătă | Duminică | |
08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14:00 | --- | --- | II_Fiz.Med.Aplicata_2 Practica de specialitate IRO |
--- | --- | --- | --- |
15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
Orar generat cu FET 6.5.7 la 18.03.2024 11:02 |
Nicoleta Tiba | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Luni | Marti | Miercuri | Joi | Vineri | Sâmbătă | Duminică | |
08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11:00 | --- | --- | --- | --- | F-2, FM-2 Educație fizică |
--- | --- |
12:00 | --- | --- | --- | --- | FI-2 Educație fizică |
--- | --- |
13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
17:00 | --- | --- | Letitia Durnea, Nicoleta Tiba I Licenta Pedagogie I - sem // Educatie fizica Sala L1 |
--- | --- | --- | --- |
18:00 | --- | --- | FM-1 Educaţie fizică |
--- | --- | --- | --- |
19:00 | --- | --- | F-1 Educaţie fizică |
--- | --- | --- | --- |
Orar generat cu FET 6.5.7 la 18.03.2024 11:02 |
Octavian Rusu | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Luni | Marti | Miercuri | Joi | Vineri | Sâmbătă | Duminică | |
08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
09:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
10:00 | --- | FI-11 Sisteme de operare - lab Lab. Retele Calculatoare |
FI-22 Retele de calculatoare si administrare - lab Lab. Retele Calculatoare |
--- | -x- | --- | --- |
11:00 | --- | --- | -x- | --- | --- | ||
12:00 | FI-3 IoT & Citizen Science - curs Lab. Retele Calculatoare |
FI-1 Sisteme de operare - curs Sala L1 |
FI-21 Retele de calculatoare si administrare - lab Lab. Retele Calculatoare |
Retele de calculatoare si administrare - lab Matematica Lab. Retele Calculatoare |
-x- | --- | --- |
13:00 | -x- | --- | --- | ||||
14:00 | FI-3 IoT & Citizen Science - lab Lab. Retele Calculatoare |
FI-12 Sisteme de operare - lab Lab. Retele Calculatoare |
FI-2, F-3 Retele de calculatoare si administrare - curs Amf. IV-13 |
Bogdanel Munteanu, Octavian Rusu F-3, FI-3 Retele calc si admin - L // Trans inf fib optic - C Lab Optica |
-x- | --- | --- |
15:00 | -x- | --- | --- | ||||
16:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | --- | --- |
17:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | --- | --- |
18:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | --- | --- |
19:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | --- | --- |
Orar generat cu FET 6.5.7 la 18.03.2024 11:02 |
Ovidiu Avadanei | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Luni | Marti | Miercuri | Joi | Vineri | Sâmbătă | Duminică | |
08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- |
09:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- |
10:00 | --- | --- | FI-21 Electronica - lab Lab DCE |
--- | -x- | --- | --- |
11:00 | --- | --- | --- | -x- | --- | --- | |
12:00 | --- | --- | FI-22 Electronica - lab Lab DCE |
FM-21 Electronica - lab Lab DCE |
-x- | --- | --- |
13:00 | --- | --- | -x- | --- | --- | ||
14:00 | --- | --- | --- | F-21 Electronica - lab Lab DCE |
-x- | --- | --- |
15:00 | --- | --- | --- | -x- | --- | --- | |
16:00 | FI-2 Electronica - sem Amf. IV-13 |
--- | --- | --- | -x- | --- | --- |
17:00 | --- | --- | --- | -x- | --- | --- | |
18:00 | F-2, FM-2 Electronica - sem Amf. IV-13 |
--- | --- | --- | -x- | --- | --- |
19:00 | --- | --- | --- | -x- | --- | --- | |
Orar generat cu FET 6.5.7 la 18.03.2024 11:02 |
Paul Gasner | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Luni | Marti | Miercuri | Joi | Vineri | Sâmbătă | Duminică | |
08:00 | --- | --- | -x- | --- | --- | --- | --- |
09:00 | --- | II Licenta Electronica - curs Amf. IV-13 |
-x- | --- | --- | --- | --- |
10:00 | --- | -x- | --- | --- | --- | --- | |
11:00 | --- | -x- | --- | --- | --- | --- | |
12:00 | --- | --- | -x- | --- | --- | --- | --- |
13:00 | --- | --- | -x- | --- | --- | --- | --- |
14:00 | --- | --- | -x- | --- | --- | --- | --- |
15:00 | --- | --- | -x- | --- | --- | --- | --- |
16:00 | --- | --- | -x- | --- | --- | --- | --- |
17:00 | --- | --- | -x- | --- | --- | --- | --- |
18:00 | --- | --- | -x- | --- | --- | --- | --- |
19:00 | --- | --- | -x- | --- | --- | --- | --- |
Orar generat cu FET 6.5.7 la 18.03.2024 11:02 |
Petronel Postolache | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Luni | Marti | Miercuri | Joi | Vineri | Sâmbătă | Duminică | |
08:00 | -x- | --- | --- | FM-11, FM-12 Limbaje de programare - lab Lab Electricitate/Informatica |
--- | --- | --- |
09:00 | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | |
10:00 | -x- | --- | FI-3 Programarea calculatoarelor (C, C++) - curs Lab PDF |
FM-13, F-13 Limbaje de programare - lab Lab Electricitate/Informatica |
--- | --- | --- |
11:00 | -x- | --- | --- | --- | --- | ||
12:00 | -x- | --- | FI-3 Programarea calculatoarelor (C, C++) - lab Lab PDF |
F-11, F-12 Limbaje de programare - lab Lab Electricitate/Informatica |
--- | --- | --- |
13:00 | -x- | --- | --- | --- | --- | ||
14:00 | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
15:00 | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
16:00 | -x- | F-3 Introducere în modelarea proceselor fizice - curs Lab Electricitate/Informatica |
--- | --- | --- | --- | --- |
17:00 | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | |
18:00 | -x- | F-3 Introducere în modelarea proceselor fizice - lab Lab Electricitate/Informatica |
--- | --- | --- | --- | --- |
19:00 | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | |
Orar generat cu FET 6.5.7 la 18.03.2024 11:02 |
Radu Tanasa | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Luni | Marti | Miercuri | Joi | Vineri | Sâmbătă | Duminică | |
08:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | --- | --- |
09:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | --- | --- |
10:00 | --- | FI-3 Sisteme de achiziții și procesare a datelor - curs Lab PDF |
--- | --- | -x- | --- | --- |
11:00 | --- | --- | --- | -x- | --- | --- | |
12:00 | --- | FI-3 Sisteme de achizitii si procesare a datelor - lab Lab PDF |
--- | --- | -x- | --- | --- |
13:00 | --- | --- | --- | -x- | --- | --- | |
14:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | --- | --- |
15:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | --- | --- |
16:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | --- | --- |
17:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | --- | --- |
18:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | --- | --- |
19:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | --- | --- |
Orar generat cu FET 6.5.7 la 18.03.2024 11:02 |
Răzvan Lițcanu | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Luni | Marti | Miercuri | Joi | Vineri | Sâmbătă | Duminică | |
08:00 | --- | --- | --- | --- | I Licenta Algebră și elemente de geometrie - curs Amf. IV-13 |
--- | --- |
09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
10:00 | --- | --- | --- | --- | FI-1 Algebră și elemente de geometrie - sem Amf. IV-13 |
--- | --- |
11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
Orar generat cu FET 6.5.7 la 18.03.2024 11:02 |
Sebastian Popescu | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Luni | Marti | Miercuri | Joi | Vineri | Sâmbătă | Duminică | |
08:00 | -x- | --- | --- | --- | -x- | --- | --- |
09:00 | -x- | --- | --- | --- | -x- | --- | --- |
10:00 | -x- | --- | FI-1 Oscilatii si unde - sem Amf. IV-13 |
--- | -x- | --- | --- |
11:00 | -x- | --- | I Licenta Oscilatii si unde - curs Amf. IV-13 |
--- | -x- | --- | --- |
12:00 | -x- | --- | --- | -x- | --- | --- | |
13:00 | -x- | --- | F-1 Oscilatii si unde - sem Amf. IV-13 |
FM-1 Oscilatii si unde - sem Amf. IV-13 |
-x- | --- | --- |
14:00 | -x- | --- | --- | --- | -x- | --- | --- |
15:00 | -x- | --- | --- | --- | -x- | --- | --- |
16:00 | -x- | --- | --- | --- | -x- | --- | --- |
17:00 | -x- | --- | --- | --- | -x- | --- | --- |
18:00 | -x- | --- | --- | I Licenta Tutoriat Sala L1 |
-x- | --- | --- |
19:00 | -x- | --- | --- | -x- | --- | --- | |
Orar generat cu FET 6.5.7 la 18.03.2024 11:02 |
Silviu Gurlui | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Luni | Marti | Miercuri | Joi | Vineri | Sâmbătă | Duminică | |
08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12:00 | --- | --- | --- | --- | F-3, III Licenta - B Spectroscopie si laseri - curs Lab Optica |
--- | --- |
13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
14:00 | --- | --- | Catalin Agheorghiesei, Silviu Gurlui I_Optometrie Aparatură medicală pentru optometrie - curs Lab Optica |
--- | --- | --- | --- |
15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
16:00 | II_Optometrie Practică lab. Lab Optica |
II_Optometrie Practica de specialitate lab. Lab Optica |
Catalin Agheorghiesei, Silviu Gurlui I_Optometrie Aparatură medicală pentru optometrie - lab Lab Optica |
--- | I_Optometrie Proprietăți optice ale materialelor - curs Lab Optica |
--- | --- |
17:00 | --- | --- | --- | ||||
18:00 | --- | --- | I_Optometrie Proprietăți optice ale materialelor - lab Lab Optica |
--- | --- | ||
19:00 | --- | --- | --- | --- | |||
Orar generat cu FET 6.5.7 la 18.03.2024 11:02 |
Tudor Luchian | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Luni | Marti | Miercuri | Joi | Vineri | Sâmbătă | Duminică | |
08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10:00 | --- | --- | FM-2 Biofizica generala - curs Sala L1 |
--- | --- | --- | --- |
11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14:00 | --- | --- | FM-2 Biofizica generala - lab Lab Biofizica |
I_Biofiz.Fiz.Med. Neurotransmiţători și neurofarmaceutice - curs Sala L1 |
--- | --- | --- |
15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||
16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
Orar generat cu FET 6.5.7 la 18.03.2024 11:02 |
Valentin Pohoata | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Luni | Marti | Miercuri | Joi | Vineri | Sâmbătă | Duminică | |
08:00 | --- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- |
09:00 | --- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- |
10:00 | --- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- |
11:00 | --- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- |
12:00 | --- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- |
13:00 | --- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- |
14:00 | --- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- |
15:00 | --- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- |
16:00 | Valentin Pohoata, Laura Velicu, Leontin Padurariu I_Fiz.Teh.Avansate Fizica aplicata in industria auto-curs Lab PDF |
-x- | --- | --- | --- | --- | --- |
17:00 | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | |
18:00 | Valentin Pohoata, Laura Velicu, Leontin Padurariu I_Fiz.Teh.Avansate Fizica aplicata in industria auto-lab Lab PDF |
-x- | --- | --- | --- | --- | --- |
19:00 | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | |
Orar generat cu FET 6.5.7 la 18.03.2024 11:02 |
Vlad-Alexandru Lukacs | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Luni | Marti | Miercuri | Joi | Vineri | Sâmbătă | Duminică | |
08:00 | --- | -x- | --- | FM-13, F-13 Oscilatii si unde - lab Lab Mecanica |
--- | --- | --- |
09:00 | --- | -x- | --- | --- | --- | --- | |
10:00 | --- | -x- | F-3, III Licenta - B Fizica nucleului si a particulelor elementare - lab Lab Nucleara |
FM-11, F-11 Oscilatii si unde - lab Lab Mecanica |
--- | --- | --- |
11:00 | --- | -x- | FI-3 Fizica nucleului si a particulelor elementare - lab Lab Nucleara |
--- | --- | ||
12:00 | --- | -x- | FM-3 Fizica nucleului si a particulelor elementare - lab Lab Nucleara |
--- | --- | ||
13:00 | --- | -x- | --- | --- | --- | ||
14:00 | FI-11 Oscilatii si unde - lab Lab Mecanica |
-x- | II_Fiz.Teh.Avansate Practică Lab Dielectrici |
FM-12, F-12 Oscilatii si unde - lab Lab Mecanica |
--- | --- | |
15:00 | -x- | --- | --- | --- | |||
16:00 | --- | -x- | II_Fiz.Teh.Avansate Practica de specialitate Lab Dielectrici |
--- | --- | --- | |
17:00 | --- | -x- | --- | --- | --- | ||
18:00 | FI-12 Oscilatii si unde - lab Lab Mecanica |
-x- | --- | --- | --- | --- | |
19:00 | -x- | --- | --- | --- | --- | ||
Orar generat cu FET 6.5.7 la 18.03.2024 11:02 |