I Licenta |
FM-1 | Electricitate si magnetism - sem | Leontin Padurariu | Amf. IV-13 |
|
FM-1 | Electricitate si magnetism - sem | Leontin Padurariu | Amf. IV-13 |
|
Electricitate si magnetism - curs Dorin Cimpoesu Amf. IV-13 |
--- |
FI-11 | FI-12 | Oscilatii si unde - lab | Electricitate si magnetism - lab | Vlad-Alexandru Lukacs | Dorin Cimpoesu | Lab Mecanica | Lab Electricitate/Informatica |
|
FI-11 | FI-12 | Oscilatii si unde - lab | Electricitate si magnetism - lab | Vlad-Alexandru Lukacs | Dorin Cimpoesu | Lab Mecanica | Lab Electricitate/Informatica |
|
Pedagogie I curs Camelia Onu Amf. Myller Matematica |
FI-11 | FI-12 | Electricitate si magnetism - lab | Oscilatii si unde - lab | Dorin Cimpoesu | Vlad-Alexandru Lukacs | Lab Electricitate/Informatica | Lab Mecanica |
|
FI-11 | FI-12 | Electricitate si magnetism - lab | Oscilatii si unde - lab | Dorin Cimpoesu | Vlad-Alexandru Lukacs | Lab Electricitate/Informatica | Lab Mecanica |
|
FM-11, F-11 | Electricitate si magnetism - lab | Dorin Cimpoesu | Lab Electricitate/Informatica |
|
FM-11, F-11 | Electricitate si magnetism - lab | Dorin Cimpoesu | Lab Electricitate/Informatica |
|
FI-11 | FM-1, F-1 | Sisteme de operare - lab | Limbaje de programare - curs | Octavian Rusu | Laurentiu Stoleriu | Lab. Retele Calculatoare | Sala L1 |
|
FI-11 | FM-1, F-1 | Sisteme de operare - lab | Limbaje de programare - curs | Octavian Rusu | Laurentiu Stoleriu | Lab. Retele Calculatoare | Sala L1 |
|
FI-1 | FM-12, F-12 | Sisteme de operare - curs | Electricitate si magnetism - lab | Octavian Rusu | Dorin Cimpoesu | Sala L1 | Lab Electricitate/Informatica |
|
FI-1 | FM-12, F-12 | Sisteme de operare - curs | Electricitate si magnetism - lab | Octavian Rusu | Dorin Cimpoesu | Sala L1 | Lab Electricitate/Informatica |
|
FI-12 | FM-13, F-13 | Sisteme de operare - lab | Electricitate si magnetism - lab | Octavian Rusu | Dorin Cimpoesu | Lab. Retele Calculatoare | Lab Electricitate/Informatica |
|
FI-12 | FM-13, F-13 | Sisteme de operare - lab | Electricitate si magnetism - lab | Octavian Rusu | Dorin Cimpoesu | Lab. Retele Calculatoare | Lab Electricitate/Informatica |
|
Limba engleza Curs - sapt. imp / Sem - gr. FM1 - sapt. para Andi Sasaiac Amf. IV-13 |
FI-1, F-1 | Limba engleza Sem - gr. FI1 - sapt. imp / Sem - gr. F1 - sapt. para | Andi Sasaiac | Amf. IV-13 |
|
FI-1, F-1 | Limba engleza Sem - gr. FI1 - sapt. imp / Sem - gr. F1 - sapt. para | Andi Sasaiac | Amf. IV-13 |
|
FI-1 | Electricitate si magnetism - sem | Leontin Padurariu | Sala L1 |
|
FI-1 | Electricitate si magnetism - sem | Leontin Padurariu | Sala L1 |
|
FI-1 | Oscilatii si unde - sem | Sebastian Popescu | Amf. IV-13 |
|
Oscilatii si unde - curs Sebastian Popescu Amf. IV-13 |
F-1 | Oscilatii si unde - sem | Sebastian Popescu | Amf. IV-13 |
|
F-1 | Electricitate si magnetism - sem | Leontin Padurariu | Sala L1 |
|
F-1 | Electricitate si magnetism - sem | Leontin Padurariu | Sala L1 |
|
Pedagogie I sem. Letitia Durnea Sala L1 |
Pedagogie I - sem // Educatie fizica Letitia Durnea, Nicoleta Tiba Sala L1 |
FM-1 | Educaţie fizică | Nicoleta Tiba | |
|
F-1 | Educaţie fizică | Nicoleta Tiba | |
|
FM-11, FM-12 | FM-13, F-13 | Limbaje de programare - lab | Oscilatii si unde - lab | Petronel Postolache | Vlad-Alexandru Lukacs | Lab Electricitate/Informatica | Lab Mecanica |
|
FM-11, FM-12 | FM-13, F-13 | Limbaje de programare - lab | Oscilatii si unde - lab | Petronel Postolache | Vlad-Alexandru Lukacs | Lab Electricitate/Informatica | Lab Mecanica |
|
FM-11, F-11 | FM-13, F-13 | Oscilatii si unde - lab | Limbaje de programare - lab | Vlad-Alexandru Lukacs | Petronel Postolache | Lab Mecanica | Lab Electricitate/Informatica |
|
FM-11, F-11 | FM-13, F-13 | Oscilatii si unde - lab | Limbaje de programare - lab | Vlad-Alexandru Lukacs | Petronel Postolache | Lab Mecanica | Lab Electricitate/Informatica |
|
F-11, F-12 | Limbaje de programare - lab | Petronel Postolache | Lab Electricitate/Informatica |
|
FM-1 | F-11, F-12 | Oscilatii si unde - sem | Limbaje de programare - lab | Sebastian Popescu | Petronel Postolache | Amf. IV-13 | Lab Electricitate/Informatica |
|
FM-1 | Algebră și elemente de geometrie - sem | Andrei Cuzub | Amf. IV-13 |
|
FM-1 | Algebră și elemente de geometrie - sem | Andrei Cuzub | Amf. IV-13 |
|
F-1 | Algebră și elemente de geometrie - sem | Andrei Cuzub | Amf. IV-13 |
|
F-1 | Algebră și elemente de geometrie - sem | Andrei Cuzub | Amf. IV-13 |
|
Tutoriat Sebastian Popescu Sala L1 |
Algebră și elemente de geometrie - curs Răzvan Lițcanu Amf. IV-13 |
FI-1 | Algebră și elemente de geometrie - sem | Răzvan Lițcanu | Amf. IV-13 |
|
FI-1 | Algebră și elemente de geometrie - sem | Răzvan Lițcanu | Amf. IV-13 |
|
--- |
--- |
FM-12, F-12 | Oscilatii si unde - lab | Vlad-Alexandru Lukacs | Lab Mecanica |
|
FM-12, F-12 | Oscilatii si unde - lab | Vlad-Alexandru Lukacs | Lab Mecanica |
|
--- |
--- |
--- |
--- |
-x- |
-x- |
-x- |
-x- |
-x- |
-x- |
-x- |
-x- |
-x- |
-x- |
-x- |
-x- |
-x- |
-x- |
-x- |
-x- |
-x- |
-x- |
-x- |
-x- |
-x- |
-x- |
-x- |
-x- |
II Licenta |
--- |
--- |
FI-2 | Electrodinamica si teoria relativitatii - sem | Daniel Radu | Sala L1 |
|
FI-2 | Electrodinamica si teoria relativitatii - sem | Daniel Radu | Sala L1 |
|
--- |
Electrodinamica si teoria relativitatii - curs Daniel Radu Sala L1 |
FI-2 | F-2, FM-2 | Electronica - sem | Electrodinamica si teoria relativitatii - sem | Ovidiu Avadanei | Daniel Radu | Amf. IV-13 | Sala L1 |
|
FI-2 | F-2, FM-2 | Electronica - sem | Electrodinamica si teoria relativitatii - sem | Ovidiu Avadanei | Daniel Radu | Amf. IV-13 | Sala L1 |
|
F-2, FM-2 | Electronica - sem | Ovidiu Avadanei | Amf. IV-13 |
|
F-2, FM-2 | Electronica - sem | Ovidiu Avadanei | Amf. IV-13 |
|
--- |
Electronica - curs Paul Gasner Amf. IV-13 |
--- |
Mecanica cuantica - curs Aura Dariescu Amf. IV-13 |
Didactica fizicii - curs Laura Anita Sala L1 |
Didactica fizicii - sem Laura Anita Sala L1 |
--- |
--- |
FI-21 | FI-22 | F-21 | FM-2 | Electronica - lab | Retele de calculatoare si administrare - lab | Fizica atomului si molecului-lab | Biofizica generala - curs | Ovidiu Avadanei | Octavian Rusu | Ionut Topala | Tudor Luchian | Lab DCE | Lab. Retele Calculatoare | Lab FAM | Sala L1 |
|
FI-21 | FI-22 | F-21 | FM-2 | Electronica - lab | Retele de calculatoare si administrare - lab | Fizica atomului si molecului-lab | Biofizica generala - curs | Ovidiu Avadanei | Octavian Rusu | Ionut Topala | Tudor Luchian | Lab DCE | Lab. Retele Calculatoare | Lab FAM | Sala L1 |
|
FI-21 | FI-22 | F-2, FM-2 | Retele de calculatoare si administrare - lab | Electronica - lab | Fizica atomului si molecului-sem | Octavian Rusu | Ovidiu Avadanei | Ionut Topala | Lab. Retele Calculatoare | Lab DCE | Sala L1 |
|
FI-21 | FI-22 | F-2, FM-2 | Retele de calculatoare si administrare - lab | Electronica - lab | Fizica atomului si molecului-sem | Octavian Rusu | Ovidiu Avadanei | Ionut Topala | Lab. Retele Calculatoare | Lab DCE | Sala L1 |
|
FI-2, F-3 | FM-2 | Retele de calculatoare si administrare - curs | Biofizica generala - lab | Octavian Rusu | Tudor Luchian | Amf. IV-13 | Lab Biofizica |
|
FI-2, F-3 | FM-2 | Retele de calculatoare si administrare - curs | Biofizica generala - lab | Octavian Rusu | Tudor Luchian | Amf. IV-13 | Lab Biofizica |
|
Limba engleza Curs - sapt. imp / Sem - gr. FI-2 - sapt. para Andi Sasaiac Amf. IV-13 |
F-2, FM-2 | Limba engleza Sem - gr. F-2 & FM-2 - sapt. imp | Andi Sasaiac | Amf. IV-13 |
|
F-2, FM-2 | Limba engleza Sem - gr. F-2 & FM-2 - sapt. imp | Andi Sasaiac | Amf. IV-13 |
|
--- |
Fizica atomului si moleculei-curs Ionut Topala, Gabriela Borcia Amf. IV-13 |
FM-21 | Electronica - lab | Ovidiu Avadanei | Lab DCE |
|
FM-21 | Electronica - lab | Ovidiu Avadanei | Lab DCE |
|
FI-21 | F-21 | Fizica atomului si molecului-lab | Electronica - lab | Ionut Topala | Ovidiu Avadanei | Lab FAM | Lab DCE |
|
FI-21 | F-21 | Fizica atomului si molecului-lab | Electronica - lab | Ionut Topala | Ovidiu Avadanei | Lab FAM | Lab DCE |
|
FI-22 | Fizica atomului si molecului-lab | Ionut Topala | Lab FAM |
|
FI-22 | Fizica atomului si molecului-lab | Ionut Topala | Lab FAM |
|
--- |
--- |
FI-2 | Fizica atomului si molecului-sem | Gabriela Borcia | Sala L1 |
|
FI-2 | FM-21 | Fizica atomului si molecului-sem | Fizica atomului si molecului-lab | Gabriela Borcia | Ionut Topala | Sala L1 | Lab FAM |
|
FI-2 | FM-21 | Mecanica cuantica - sem | Fizica atomului si molecului-lab | Aura Dariescu | Ionut Topala | Sala L1 | Lab FAM |
|
FI-2 | F-2, FM-2 | Mecanica cuantica - sem | Educație fizică | Aura Dariescu | Nicoleta Tiba | Sala L1 | |
|
FI-2 | F-2, FM-2 | Educație fizică | Mecanica cuantica - sem | Nicoleta Tiba | Aura Dariescu | | Sala L1 |
|
F-2, FM-2 | Mecanica cuantica - sem | Aura Dariescu | Sala L1 |
|
F-2 | Fizica si tehnica vidului - curs | Lucel Sirghi | Lab Plasma |
|
F-2 | Fizica si tehnica vidului - curs | Lucel Sirghi | Lab Plasma |
|
F-2 | Fizica si tehnica vidului - lab | Lucel Sirghi | Lab Plasma |
|
F-2 | Fizica si tehnica vidului - lab | Lucel Sirghi | Lab Plasma |
|
--- |
--- |
-x- |
-x- |
-x- |
-x- |
-x- |
-x- |
-x- |
-x- |
-x- |
-x- |
-x- |
-x- |
-x- |
-x- |
-x- |
-x- |
-x- |
-x- |
-x- |
-x- |
-x- |
-x- |
-x- |
-x- |
III Licenta |
Practica pedagogica Scoala |
FI-3 | FM-3 | IoT & Citizen Science - curs | Elemente de microscopie - lab | Octavian Rusu | Bogdanel Munteanu | Lab. Retele Calculatoare | Lab Microscopie optica (et 1) |
|
FI-3 | FM-3 | IoT & Citizen Science - curs | Elemente de microscopie - lab | Octavian Rusu | Bogdanel Munteanu | Lab. Retele Calculatoare | Lab Microscopie optica (et 1) |
|
F-3, III Licenta - B | FI-3 | Conversia si stocarea energiei - curs | IoT & Citizen Science - lab | Alina Chiper | Octavian Rusu | Lab Plasma | Lab. Retele Calculatoare |
|
F-3, III Licenta - B | FI-3 | Conversia si stocarea energiei - curs | IoT & Citizen Science - lab | Alina Chiper | Octavian Rusu | Lab Plasma | Lab. Retele Calculatoare |
|
F-3, III Licenta - B | Conversia si stocarea energiei - lab | Alina Chiper | Lab Plasma |
|
F-3, III Licenta - B | Conversia si stocarea energiei - lab | Alina Chiper | Lab Plasma |
|
F-3, FI-3, FM-3 Elemente de microscopie - curs Bogdanel Munteanu Lab Microscopie optica (et 1) |
FM-3 | Detetori,dozimetrie si radioprotectie-curs | Dan Mihailescu | Lab Nucleara |
|
FM-3 | Detetori,dozimetrie si radioprotectie-curs | Dan Mihailescu | Lab Nucleara |
|
F-3 | FI-3 | FM-3 | Fizica si tehnologia materialelor compozite - curs | Sisteme de achiziții și procesare a datelor - curs | Det,doz si radiopr-lab - sapt impar // Fiz nuc si part elem - sem - sapt para | Liliana Mitoseriu | Radu Tanasa | Dan Mihailescu | Lab Dielectrici | Lab PDF | Lab Nucleara |
|
F-3 | FI-3 | FM-3 | Fizica si tehnologia materialelor compozite - curs | Sisteme de achiziții și procesare a datelor - curs | Det,doz si radiopr-lab - sapt impar // Fiz nuc si part elem - sem - sapt para | Liliana Mitoseriu | Radu Tanasa | Dan Mihailescu | Lab Dielectrici | Lab PDF | Lab Nucleara |
|
F-3 | FI-3 | FM-3 | Fizica si tehnologia materialelor compozite - lab | Sisteme de achizitii si procesare a datelor - lab | Det,doz si radiopr-lab - sapt impar // Fiz nuc si part elem - sem - sapt para | Lavinia Curecheriu | Radu Tanasa | Dan Mihailescu | Lab Dielectrici | Lab PDF | Lab Nucleara |
|
F-3 | FI-3 | FM-3 | Fizica si tehnologia materialelor compozite - lab | Sisteme de achizitii si procesare a datelor - lab | Det,doz si radiopr-lab - sapt impar // Fiz nuc si part elem - sem - sapt para | Lavinia Curecheriu | Radu Tanasa | Dan Mihailescu | Lab Dielectrici | Lab PDF | Lab Nucleara |
|
--- |
--- |
F-3 | Introducere în modelarea proceselor fizice - curs | Petronel Postolache | Lab Electricitate/Informatica |
|
F-3 | Introducere în modelarea proceselor fizice - curs | Petronel Postolache | Lab Electricitate/Informatica |
|
F-3 | Introducere în modelarea proceselor fizice - lab | Petronel Postolache | Lab Electricitate/Informatica |
|
F-3 | Introducere în modelarea proceselor fizice - lab | Petronel Postolache | Lab Electricitate/Informatica |
|
Managementul clasei de elevi - sem (saptamana para) Gabriela Prisacariu Amf. IV-13 |
F-3, III Licenta - B | FI-3 | FM-3 | Fizica nucleului si a particulelor elementare - lab | Programarea calculatoarelor (C, C++) - curs | Elemente de fizica plasmei. Aplicatii biomedicale. - curs | Vlad-Alexandru Lukacs | Petronel Postolache | Claudiu Costin | Lab Nucleara | Lab PDF | Lab Plasma |
|
F-3, III Licenta - B | FI-3 | FM-3 | Fizica nucleului si a particulelor elementare - lab | Programarea calculatoarelor (C, C++) - curs | Elemente de fizica plasmei. Aplicatii biomedicale. - curs | Vlad-Alexandru Lukacs | Petronel Postolache | Claudiu Costin | Lab Nucleara | Lab PDF | Lab Plasma |
|
F-3, III Licenta - B | FI-3 | FM-3 | Fizica nucleului si a particulelor elementare - lab | Programarea calculatoarelor (C, C++) - lab | Elemente de fizica plasmei. Aplicatii biomedicale. - lab | Vlad-Alexandru Lukacs | Petronel Postolache | Claudiu Costin | Lab Nucleara | Lab PDF | Lab Plasma |
|
FI-3 | FM-3 | Programarea calculatoarelor (C, C++) - lab | Elemente de fizica plasmei. Aplicatii biomedicale. - lab | Petronel Postolache | Claudiu Costin | Lab PDF | Lab Plasma |
|
FI-2, F-3 | Retele de calculatoare si administrare - curs | Octavian Rusu | Amf. IV-13 |
|
FI-2, F-3 | Retele de calculatoare si administrare - curs | Octavian Rusu | Amf. IV-13 |
|
--- |
--- |
Managementul clasei de elevi - curs (saptamana para) Georgeta Diac Amf. Myller Matematica |
--- |
III Licenta, III Licenta - B Fizica nucleului si a particulelor elementare - curs Catalin Borcia Sala L1 |
F-3, FI-3, III Licenta - B | FM-3 | Fizica nucleului si a particulelor elementare - sem | Fizica nucleului si a particulelor elementare - lab | Cristian Stelea | Vlad-Alexandru Lukacs | Sala L1 | Lab Nucleara |
|
F-3, FI-3, III Licenta - B | FM-3 | Fizica nucleului si a particulelor elementare - sem | Fizica nucleului si a particulelor elementare - lab | Cristian Stelea | Vlad-Alexandru Lukacs | Sala L1 | Lab Nucleara |
|
F-3, FI-3 | FM-3 | Retele calc si admin - L // Trans inf fib optic - C | Fizica nucleului si a particulelor elementare - lab | Bogdanel Munteanu, Octavian Rusu | Vlad-Alexandru Lukacs | Lab Optica | Lab Nucleara |
|
F-3, FI-3 | Retele calc si admin - L // Trans inf fib optic - C | Bogdanel Munteanu, Octavian Rusu | Lab Optica |
|
--- |
--- |
--- |
--- |
F-3, III Licenta - B | Spectroscopie si laseri - lab | Bogdanel Munteanu | Lab Optica |
|
F-3, III Licenta - B | Spectroscopie si laseri - lab | Bogdanel Munteanu | Lab Optica |
|
FM-3 | Tehnici de diagnoza si tratament cu ultrasunete - curs | Bogdanel Munteanu | Lab Spectroscopie et 1 |
|
FI-3 | FM-3 | Fizica nucleului si a particulelor elementare - lab | Tehnici de diagnoza si tratament cu ultrasunete - curs | Vlad-Alexandru Lukacs | Bogdanel Munteanu | Lab Nucleara | Lab Spectroscopie et 1 |
|
F-3, III Licenta - B | FI-3 | FM-3 | Spectroscopie si laseri - curs | Fizica nucleului si a particulelor elementare - lab | Tehnici de diagnoza si tratament cu ultrasunete - lab | Silviu Gurlui | Vlad-Alexandru Lukacs | Bogdanel Munteanu | Lab Optica | Lab Nucleara | Lab Spectroscopie et 1 |
|
F-3, III Licenta - B | FI-3 | FM-3 | Spectroscopie si laseri - curs | Fizica nucleului si a particulelor elementare - lab | Tehnici de diagnoza si tratament cu ultrasunete - lab | Silviu Gurlui | Vlad-Alexandru Lukacs | Bogdanel Munteanu | Lab Optica | Lab Nucleara | Lab Spectroscopie et 1 |
|
F-3, FI-3 | Transmiterea informaţiei prin fibre optice - lab | Bogdanel Munteanu | Lab Optica |
|
F-3, FI-3 | Transmiterea informaţiei prin fibre optice - lab | Bogdanel Munteanu | Lab Optica |
|
--- |
--- |
F-3, FI-3 | Elemente de microscopie - lab | Bogdanel Munteanu | Lab Microscopie optica (et 1) |
|
F-3, FI-3 | Elemente de microscopie - lab | Bogdanel Munteanu | Lab Microscopie optica (et 1) |
|
-x- |
-x- |
-x- |
-x- |
-x- |
-x- |
-x- |
-x- |
-x- |
-x- |
-x- |
-x- |
-x- |
-x- |
-x- |
-x- |
-x- |
-x- |
-x- |
-x- |
-x- |
-x- |
-x- |
-x- |
III Licenta - B |
--- |
--- |
--- |
--- |
--- |
--- |
F-3, III Licenta - B Conversia si stocarea energiei - curs Alina Chiper Lab Plasma |
F-3, III Licenta - B Conversia si stocarea energiei - lab Alina Chiper Lab Plasma |
--- |
--- |
--- |
--- |
--- |
--- |
--- |
--- |
Aplicatii tehnologice ale fizicii plasmei - curs Alina Chiper Lab Plasma |
Aplicatii tehnologice ale fizicii plasmei - lab Alina Chiper Lab Plasma |
Aplicatii tehnologice ale fizicii plasmei - proiect Alina Chiper Lab Plasma |
--- |
--- |
--- |
F-3, III Licenta - B Fizica nucleului si a particulelor elementare - lab Vlad-Alexandru Lukacs Lab Nucleara |
--- |
--- |
--- |
--- |
--- |
--- |
--- |
--- |
III Licenta, III Licenta - B Fizica nucleului si a particulelor elementare - curs Catalin Borcia Sala L1 |
F-3, FI-3, III Licenta - B Fizica nucleului si a particulelor elementare - sem Cristian Stelea Sala L1 |
Metode pentru studiul structurii corpului solid - curs Liviu Leontie Lab Moleculara |
Metode pentru studiul structurii corpului solid - lab Liviu Leontie Lab Moleculara |
--- |
--- |
F-3, III Licenta - B Spectroscopie si laseri - lab Bogdanel Munteanu Lab Optica |
--- |
--- |
F-3, III Licenta - B Spectroscopie si laseri - curs Silviu Gurlui Lab Optica |
--- |
--- |
--- |
--- |
--- |
--- |
--- |
--- |
--- |
--- |
--- |
--- |
--- |
--- |
--- |
--- |
--- |
--- |
--- |
--- |
--- |
--- |
--- |
--- |
--- |
--- |
--- |
--- |
--- |
--- |
I Master |
--- |
--- |
--- |
--- |
--- |
--- |
I_Kineto | Bioelectricitate. Aplicatii fundamentale si clinice - curs | Loredana Mereuta | Lab Biofizica |
|
I_Kineto | Bioelectricitate. Aplicatii fundamentale si clinice - curs | Loredana Mereuta | Lab Biofizica |
|
I_Fiz.Teh.Avansate | I_Kineto_1 | I_Optometrie | Fizica aplicata in industria auto-curs | Bioelectricitate. Aplicatii fundamentale si clinice - lab | Imagistică prin rezonanță magnetică - curs | Valentin Pohoata, Laura Velicu, Leontin Padurariu | Daniela Pricop | Dan Dimitriu | Lab PDF | Lab Radiobiologie si Bioelectricitate | Lab Autoorganizare |
|
I_Fiz.Teh.Avansate | I_Kineto_1 | I_Optometrie | Fizica aplicata in industria auto-curs | Bioelectricitate. Aplicatii fundamentale si clinice - lab | Imagistică prin rezonanță magnetică - curs | Valentin Pohoata, Laura Velicu, Leontin Padurariu | Daniela Pricop | Dan Dimitriu | Lab PDF | Lab Radiobiologie si Bioelectricitate | Lab Autoorganizare |
|
I_Fiz.Teh.Avansate | I_Kineto_2 | I_Optometrie | Fizica aplicata in industria auto-lab | Bioelectricitate. Aplicatii fundamentale si clinice - lab | Imagistică prin rezonanță magnetică - lab | Valentin Pohoata, Laura Velicu, Leontin Padurariu | Daniela Pricop | Dan Dimitriu | Lab PDF | Lab Radiobiologie si Bioelectricitate | Lab Autoorganizare |
|
I_Fiz.Teh.Avansate | I_Kineto_2 | I_Optometrie | Fizica aplicata in industria auto-lab | Bioelectricitate. Aplicatii fundamentale si clinice - lab | Imagistică prin rezonanță magnetică - lab | Valentin Pohoata, Laura Velicu, Leontin Padurariu | Daniela Pricop | Dan Dimitriu | Lab PDF | Lab Radiobiologie si Bioelectricitate | Lab Autoorganizare |
|
--- |
--- |
--- |
--- |
--- |
--- |
I_Biofiz.Fiz.Med. | I_Fiz.Teh.Avansate | I_Optometrie, I_Kineto | Radiobiologie clinica - curs | Tehnici de preparare si caracterizare a materialelor-lab | Elemente de imagisitica medicala - curs | Loredana Mereuta | Laura Velicu, Cristian Baban | Catalin Borcia, Cristin Constantin | Lab Biofizica | Lab Plasma parter | Sala L1 |
|
I_Biofiz.Fiz.Med. | I_Fiz.Teh.Avansate | I_Optometrie, I_Kineto | Radiobiologie clinica - curs | Tehnici de preparare si caracterizare a materialelor-lab | Elemente de imagisitica medicala - curs | Loredana Mereuta | Laura Velicu, Cristian Baban | Catalin Borcia, Cristin Constantin | Lab Biofizica | Lab Plasma parter | Sala L1 |
|
I_Biofiz.Fiz.Med. | I_Fiz.Teh.Avansate | I_Kineto_2, I_Optometrie | Radiobiologie clinica - lab | Tehnici de preparare si caracterizare a materialelor-curs | Elemente de imagisitica medicala - lab | Daniela Pricop | Laura Velicu, Cristian Baban | Catalin Borcia | Lab Radiobiologie si Bioelectricitate | Lab Moleculara | Lab Nucleara |
|
I_Biofiz.Fiz.Med. | I_Fiz.Teh.Avansate | I_Kineto_2, I_Optometrie | Radiobiologie clinica - lab | Tehnici de preparare si caracterizare a materialelor-curs | Elemente de imagisitica medicala - lab | Daniela Pricop | Laura Velicu, Cristian Baban | Catalin Borcia | Lab Radiobiologie si Bioelectricitate | Lab Moleculara | Lab Nucleara |
|
I_Biofiz.Fiz.Med. | I_Kineto_1 | Neurotransmiţători și neurofarmaceutice - lab | Elemente de imagisitica medicala - lab | Isabela Budaca-Dragomir | Catalin Borcia, Cristin Constantin | Lab Biofizica | Lab Nucleara |
|
I_Biofiz.Fiz.Med. | I_Kineto_1 | Neurotransmiţători și neurofarmaceutice - lab | Elemente de imagisitica medicala - lab | Isabela Budaca-Dragomir | Catalin Borcia, Cristin Constantin | Lab Biofizica | Lab Nucleara |
|
--- |
--- |
--- |
--- |
--- |
--- |
I_Biofiz.Fiz.Med. | I_Fiz.Teh.Avansate | I_Optometrie | Fizica imagisticii medicale cu radiații X și medicină nucleară - curs | Fizica materialelor II (semiconductori) - curs | Aparatură medicală pentru optometrie - curs | Dan Mihailescu, Catalin Borcia | Gabriela Borcia, Cristian Baban | Catalin Agheorghiesei, Silviu Gurlui | Lab Nucleara | Lab FAM | Lab Optica |
|
I_Biofiz.Fiz.Med. | I_Fiz.Teh.Avansate | I_Optometrie | Fizica imagisticii medicale cu radiații X și medicină nucleară - curs | Fizica materialelor II (semiconductori) - curs | Aparatură medicală pentru optometrie - curs | Dan Mihailescu, Catalin Borcia | Gabriela Borcia, Cristian Baban | Catalin Agheorghiesei, Silviu Gurlui | Lab Nucleara | Lab FAM | Lab Optica |
|
I_Biofiz.Fiz.Med. | I_Fiz.Teh.Avansate | I_Optometrie | Fizica imagisticii medicale cu radiații X și medicină nucleară - lab | Fizica materialelor II (semiconductori) - curs | Aparatură medicală pentru optometrie - lab | Dan Mihailescu, Catalin Borcia | Gabriela Borcia, Cristian Baban | Catalin Agheorghiesei, Silviu Gurlui | Lab Nucleara | Lab FAM | Lab Optica |
|
I_Biofiz.Fiz.Med. | I_Fiz.Teh.Avansate | I_Optometrie | Fizica imagisticii medicale cu radiații X și medicină nucleară - lab | Fizica materialelor II (semiconductori) - lab | Aparatură medicală pentru optometrie - lab | Dan Mihailescu, Catalin Borcia | Gabriela Borcia, Cristian Baban | Catalin Agheorghiesei, Silviu Gurlui | Lab Nucleara | Lab FAM | Lab Optica |
|
I_Fiz.Teh.Avansate | Fizica materialelor II (semiconductori) - lab | Gabriela Borcia, Cristian Baban | Lab FAM |
|
I_Fiz.Teh.Avansate | Fizica materialelor II (semiconductori) - lab | Gabriela Borcia, Cristian Baban | Lab FAM |
|
--- |
--- |
--- |
--- |
--- |
--- |
I_Biofiz.Fiz.Med. | Neurotransmiţători și neurofarmaceutice - curs | Tudor Luchian | Sala L1 |
|
I_Biofiz.Fiz.Med. | I_Optometrie | Neurotransmiţători și neurofarmaceutice - curs | Fundamente de anatomia ochiului si de optica fiziologica - curs | Tudor Luchian | Mihaela Moscu | Sala L1 | Spital Sf. Spiridon - Clinica de oftalmologie |
|
I_Biofiz.Fiz.Med. | I_Fiz.Teh.Avansate | I_Kineto | I_Optometrie | Imagistică prin rezonanță magnetică - curs | Capitole speciale de fizică cuantică - curs | Metode actuale de tratament in terapia durerii - curs | Fundamente de anatomia ochiului si de optica fiziologica - curs | Dan Dimitriu | Aura Dariescu | Elena Costescu | Mihaela Moscu | Lab Autoorganizare | Lab PDF | Spital Parhon | Spital Sf. Spiridon - Clinica de oftalmologie |
|
I_Biofiz.Fiz.Med. | I_Fiz.Teh.Avansate | I_Kineto | I_Optometrie | Imagistică prin rezonanță magnetică - curs | Capitole speciale de fizică cuantică - curs | Metode actuale de tratament in terapia durerii - curs | Fundamente de anatomia ochiului si de optica fiziologica - lab | Dan Dimitriu | Aura Dariescu | Elena Costescu | Mihaela Moscu | Lab Autoorganizare | Lab PDF | Spital Parhon | Spital Sf. Spiridon - Clinica de oftalmologie |
|
I_Biofiz.Fiz.Med. | I_Fiz.Teh.Avansate | I_Kineto_1 | I_Optometrie | Imagistică prin rezonanță magnetică - lab | Capitole speciale de fizică cuantică - sem | Metode actuale de tratament in terapia durerii - lab | Fundamente de anatomia ochiului si de optica fiziologica - lab | Dan Dimitriu | Aura Dariescu | Elena Costescu | Mihaela Moscu | Lab Autoorganizare | Lab PDF | Spital Parhon | Spital Sf. Spiridon - Clinica de oftalmologie |
|
I_Biofiz.Fiz.Med. | I_Fiz.Teh.Avansate | I_Kineto_1 | Imagistică prin rezonanță magnetică - lab | Capitole speciale de fizică cuantică - sem | Metode actuale de tratament in terapia durerii - lab | Dan Dimitriu | Aura Dariescu | Elena Costescu | Lab Autoorganizare | Lab PDF | Spital Parhon |
|
--- |
--- |
--- |
--- |
--- |
--- |
I_Kineto_2 | Metode actuale de tratament in terapia durerii - lab | Elena Costescu | Spital Parhon |
|
I_Kineto_2 | Metode actuale de tratament in terapia durerii - lab | Elena Costescu | Spital Parhon |
|
I_Optometrie | Proprietăți optice ale materialelor - curs | Silviu Gurlui | Lab Optica |
|
I_Optometrie | Proprietăți optice ale materialelor - curs | Silviu Gurlui | Lab Optica |
|
I_Optometrie | Proprietăți optice ale materialelor - lab | Silviu Gurlui | Lab Optica |
|
I_Optometrie | Proprietăți optice ale materialelor - lab | Silviu Gurlui | Lab Optica |
|
I_Kineto_1 | Metode fizice aplicate in recuperarea afectiunilor aparatului locomotor - lab | Laura Ailioaie | Ultramedical / Spitalul de Copii / Laser Clinic |
|
I_Kineto_1 | Metode fizice aplicate in recuperarea afectiunilor aparatului locomotor - lab | Laura Ailioaie | Ultramedical / Spitalul de Copii / Laser Clinic |
|
I_Kineto | Metode fizice aplicate in recuperarea afectiunilor aparatului locomotor - curs | Laura Ailioaie | Ultramedical / Spitalul de Copii / Laser Clinic |
|
I_Kineto | Metode fizice aplicate in recuperarea afectiunilor aparatului locomotor - curs | Laura Ailioaie | Ultramedical / Spitalul de Copii / Laser Clinic |
|
I_Kineto_2 | Metode fizice aplicate in recuperarea afectiunilor aparatului locomotor - lab | Laura Ailioaie | Ultramedical / Spitalul de Copii / Laser Clinic |
|
I_Kineto_2 | Metode fizice aplicate in recuperarea afectiunilor aparatului locomotor - lab | Laura Ailioaie | Ultramedical / Spitalul de Copii / Laser Clinic |
|
--- |
--- |
--- |
--- |
--- |
--- |
-x- |
-x- |
-x- |
-x- |
-x- |
-x- |
-x- |
-x- |
-x- |
-x- |
-x- |
-x- |
II Master |
--- |
--- |
--- |
--- |
--- |
--- |
--- |
--- |
II_Optometrie | Practică lab. | Silviu Gurlui | Lab Optica |
|
II_Optometrie | Practică lab. | Silviu Gurlui | Lab Optica |
|
II_Optometrie | Practică lab. | Silviu Gurlui | Lab Optica |
|
II_Optometrie | Practică lab. | Silviu Gurlui | Lab Optica |
|
--- |
--- |
--- |
--- |
--- |
--- |
--- |
--- |
II_Optometrie | Practica de specialitate lab. | Silviu Gurlui | Lab Optica |
|
II_Optometrie | Practica de specialitate lab. | Silviu Gurlui | Lab Optica |
|
II_Optometrie | Practica de specialitate lab. | Silviu Gurlui | Lab Optica |
|
II_Optometrie | Practica de specialitate lab. | Silviu Gurlui | Lab Optica |
|
--- |
--- |
--- |
--- |
--- |
--- |
II_Fiz.Med.Aplicata_1 | II_Fiz.Med.Aplicata_2 | II_Fiz.Teh.Avansate | Practica de specialitate | Practica de specialitate | Practică | Cristin Constantin | Mihaela Oprea | Vlad-Alexandru Lukacs | Spital Neurochirurgie | IRO | Lab Dielectrici |
|
II_Fiz.Med.Aplicata_1 | II_Fiz.Med.Aplicata_2 | II_Fiz.Teh.Avansate | Practica de specialitate | Practica de specialitate | Practică | Cristin Constantin | Mihaela Oprea | Vlad-Alexandru Lukacs | Spital Neurochirurgie | IRO | Lab Dielectrici |
|
II_Fiz.Med.Aplicata_1 | II_Fiz.Med.Aplicata_2 | II_Fiz.Teh.Avansate | Practica de specialitate | Practica de specialitate | Practică | Cristin Constantin | Mihaela Oprea | Vlad-Alexandru Lukacs | Spital Neurochirurgie | IRO | Lab Dielectrici |
|
II_Fiz.Med.Aplicata_1 | II_Fiz.Med.Aplicata_2 | II_Fiz.Teh.Avansate | Practica de specialitate | Practica de specialitate | Practică | Cristin Constantin | Mihaela Oprea | Vlad-Alexandru Lukacs | Spital Neurochirurgie | IRO | Lab Dielectrici |
|
--- |
--- |
--- |
--- |
--- |
--- |
--- |
--- |
II_Fiz.Med.Aplicata_1 | Practică | Alina Chiper | Lab Plasma |
|
II_Fiz.Med.Aplicata_1 | Practică | Alina Chiper | Lab Plasma |
|
II_Fiz.Med.Aplicata_1 | II_Fiz.Teh.Avansate | Practică | Practica de specialitate | Alina Chiper | Vlad-Alexandru Lukacs | Lab Plasma | Lab Dielectrici |
|
II_Fiz.Med.Aplicata_1 | II_Fiz.Teh.Avansate | Practică | Practica de specialitate | Alina Chiper | Vlad-Alexandru Lukacs | Lab Plasma | Lab Dielectrici |
|
II_Fiz.Teh.Avansate | Practica de specialitate | Vlad-Alexandru Lukacs | Lab Dielectrici |
|
II_Fiz.Teh.Avansate | Practica de specialitate | Vlad-Alexandru Lukacs | Lab Dielectrici |
|
--- |
--- |
--- |
--- |
--- |
--- |
II_Fiz.Med.Aplicata_2 | Practică | Ionut Topala | Lab FAM |
|
II_Fiz.Med.Aplicata_2 | Practică | Ionut Topala | Lab FAM |
|
II_Fiz.Med.Aplicata_2 | II_Kineto | Practică | Practică lab. | Ionut Topala | Elena Costescu | Lab FAM | Spital Parhon |
|
II_Fiz.Med.Aplicata_2 | II_Kineto | Practică | Practică lab. | Ionut Topala | Elena Costescu | Lab FAM | Spital Parhon |
|
II_Kineto | Practică lab. | Elena Costescu | Spital Parhon |
|
II_Kineto | Practică lab. | Elena Costescu | Spital Parhon |
|
--- |
--- |
II_Kineto | Practica de specialitate lab. | Constantin Ailioaie | Laser Clinic |
|
II_Kineto | Practica de specialitate lab. | Constantin Ailioaie | Laser Clinic |
|
II_Kineto | Practica de specialitate lab. | Constantin Ailioaie | Laser Clinic |
|
II_Kineto | Practica de specialitate lab. | Constantin Ailioaie | Laser Clinic |
|
--- |
--- |
--- |
--- |
--- |
--- |
-x- |
-x- |
-x- |
-x- |
-x- |
-x- |
-x- |
-x- |
-x- |
-x- |
-x- |
-x- |